www.sudzibas.lv Gops.lv Krāpnieciskas darbības

Gops.lv - Krāpnieciskas darbības

SIA GOPS pārstāvis Artūrs Tereškovičs, kurš sociālajā vietnē facebook atrodams, kā https://www.facebook.com/GOPS.LV - ir veicis krāpnieciskas darbības.

2022.gada 26.augustā tika parakstīts līgums ar SIA Smart Energy, kā arī saņēma avansu par kāpņu pakāpienu izbūvi.

Apakšuzņēmējs Darbus nav uzsācis veikt līdz pat 2022.gada 6.septembrim. Apakšuzņēmējs neatbild uz tālruņa zvaniem un e-pastiem, nav sniedzis Būvuzņēmējam nekādu infpormāciju.

Komentāri (1)

G Gops LV 27.03.2023

Sākumā ieteiktu visiem iepazīties ar šī uzņēmuma Sia"smart energy" un LIVLAND GROUP atsauksmē pirms izdarīt secinājumus par manu gadījumu.
Šie cilvēki ir aizmirsuši uzrakstīt,ka SIA"GOPS" kā apakšuzņēmējs veica LV Finanšu ministrijas trepju atjaunošanas darbus,kur konkursu bija uzvarējusi šī grupa.
Līgumā bija atrunāts,ka materiālu piegādes veic šis uzņēmums Energy,turpretī es pats viņus sarupēju.
Kā arī šos darbus nebija iepējams veikt,jo man piegādātie mastikas materiāli bija ar beigušos derīguma termiņu,līdz ar to darbu kvalitāte apdraudēta!
Sia"GOPS" šos darbu paveica ar labāko kvalitāti un labāko atbildību pret sev uzticēto darbu!
KAD BIJA JĀSAŅEM SAMAKSA PAR PAVEIKTO DARBU,TAD MAN TIKA ATBILDĒTS,KA DARBU PIEŅĒMĒJA IR IZBRAUKUSI NO VALSTS UN MAN JĀGAIDA 14 DIENAS.
ŅEMŠU VĒRĀ ,KA DARBA PROCESA LAIKĀ SAZIŅA AR ŠĪ SIA PĀRSTĀVJIEM NOTIKA NO DAŽADIEM TEL NUMMURIEM,KAS JAU SĀKOTNĒJI LIEKĀS DĪVAINI!
TURPRETĪ VIŅI MAN piedāvāja veikt kkādu trepju izbūvi kaut arī materiālus man paši nespēja piegādāt un lika sazināties pašam ar materiālu ražotāju un organizēt piegādes!
Ņemšu vērā ,ka šis uzņēmums UPESCIEMĀ veic privātmāju būvniecību,kura neatbilst nekādiem būvnormatīviem!
Kā arī ņemiet vērā šo uzņēmuma pārstāvja R.Krūgalauža personību-viņš ir professionāls krāpnieks un afērists,kuram šobrīd esmu parādījis vidējo pirkstu kā viņs to parāda godīgiem cilvēkiem...
Ņemiet vērā,ka mums līguma nbosacījumos bija atrunāts,ka sazinamies tikai ar epasta starpniecību,neesmu saņēmis nekādus dokumentus apr pirmā darba paveikšanu un arī nekādus tālākus norīkojumus situācijas atrisināšanai.!
NEKAD NESADARBOJATIES AR SIA"sMART ENERGY" UN llivland group.
ARTŪRS TEREŠKOVIČS

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes