www.sudzibas.lv GoodWood negodīgums un zagļi,krāpnieki

GoodWood - negodīgums un zagļi,krāpnieki

Cienījamie Latvijas iedzivotāji un Eiropas klienti...gribam darīt Jums zināmu, ka šīs firmas "GOODWOOD"darbinieks Mārtiņš Avotiņš ir nevis pārdošanas menedžeris, bet komercinformācijas zaglis..Viņi pērk un pārdod kamīnmalku, krāpjot Latvijas ražotājus un Eiropas uzpircējus, izplata melīgu informāciju par citiem Latvijas kamīnmalkas ražotājiem un tirgotājiem.Šiem puišeļiem ir gribējies būt lieliem vīriem, bet lietas nebalsta uz zagto, uz meliem.Viņi Ukrainā nopirkto pārdod kā Latvijā ražoto, viņi melo ne tikai šeit Latvijā, bet arī Eiropa..darot negodu mūsu valstij!!!Viņi paši sēž pie datora dzīvoklī Dzirnavu ielā un izliekas par lielas ražotnes īpašniekiem, nozaguši visas foto savai mājasalapai no citiem.
GOODWOOD slava Eiropā iet ar meliem..Esiet uzmanīgi, pērkot no viņiem malku vai cita veida kurināmo un slēdzot jelkādus darījumus ar viņiem!!!Jo Jums paprasīs Avotiņš papildus summu sev, apejot savu priekšnieku Māri Daniševski...kurš nav godīgāks par Avotiņu...
LAI DOTS DEVĒJAM ATDODAS...

V Vilnis 07.10.2009

Izstāstam lūgums sīkāk, nevis ar emocijām. Kurš ir viņu eksporta tirgus? Vai viņiem ir ISPM licence? Kur ir viņu sagādes avoti? Ko viņi tirgo? Vai 2 kubu režģus, vai 40 litru maisus? Vai žāvē krāsnīs paši?

Mamma 08.10.2009

Nu gan muld- tirgus ir tirgus un neba nu no apmelotaja kads labak pirks ka no godiga un kartiga Latviesha. Pirks no ta kam bus viszemaka cena vislabakajai kvalitatei- lasi visizdevigakie nosacijumi. Suudus vari kaut pa velti tirgot, vienreiz iesmeresi- otrreiz vairs neviens no tevis neko nepirks.

J Janis 08.10.2009

Pretīgi izlikties par to, kas neesiun ja vel tas uz citu reķina celts...negribu pirkt pat pa zemāko cenu, ja kvalitāte ir negodīga!!!

Mamma 08.10.2009

Jani neperc, vislabak butu ja tads iignjs kaa tu nopirktu kaut ko daargu bet baigi suudiigu.

L liepa 08.10.2009

šķiet, ka Anna ir Mārtiņa draudzene, ka ta fano par viņa darbiem..FUI!

Mamma 09.10.2009

Nefanoju ne par vienu, bet ciest nevaru nomelnotajus. Tu blakus staveji un visu redzeji ja? Ta par jebkuru no mums te var uzrakstit sirdi plososhu apmelojoshu stastu un visi idioti norej cilveku, kaut pashi neko nezin. Tas nav godigi. Ja gribat noriet kaadu tad ar faktiem nevis no piksta izzistas teorijas.

K kukuu 09.10.2009

skjiet te ir kaads naids pret konkretu personu nevis suudziiba. latvietis-skaugjis! fui

L liepa 09.10.2009

ja, blakus staveju un zinu...

L Lauris 10.10.2009

Es pilnīgi un galīgi nepiekrītu raksta autoram Liepam!
Esmu pats personīgi sadarbojies ar Mārtiņu Avotiņu, un nu neko tādu no augstāk minētā nepieredzēju, gluži pretēji, puiši ir atsaucīgi, pretimnākoši un mobili, darbu dara kārtīgi!!!
Šķiet, pašu melīgo autoru moka greizsirdība uz jauniem tirdzniecības konkurentiem! Kauns!!! :{
Rodas jautājums, vai pats "Liepa" ir kārtīgs un GODĪGS -VIENMĒR un VISUR????
Būtu interesanti uzzināt GoodWood pārstāvju viedokli, par šo situāciju!

L liepa 11.10.2009

un es nepiekritu Laurim..varbut vini ir atsaucigi un Avotins it ipasi..bet tas ir lidz laikam..Ja esat vinu draugs, pec ta ari izklausas, tas saprotams ka jUms vini ir atsaucigi...es no saviem vardiem neatkapjos un tapec daru zinamu tiem, kuri varetu ciest no krapniekiem, kam nauda pirmaja vieta!!!visu godigakais Lauri-seit nu nerunasim ne par jusu, ne manu godigumu!!!????d

A Armands 15.10.2009

Te jau pat parastam cilvēkam ir saprotams, ka cienījamais Liepas kungs, vienkārši aiz bezdarbības, vai savtīgiem mērķiem vadīts, pats ir uzsācis apmelošanas/noniecienāšanas kampaņu pret jauniem un strādātgribošiem jauniešiem, kaut vai pats citāts no Liepas puses par "nozaguši visas foto savai mājasalapai no citiem." ir pilnīgi/daļēji ir aplams, palielinot vairākas bildes, varam mēs vērst uzmanību uz to ka uz kartona kastēm ir pašas firmas logotipi! Šaubos ka Latvijā digitālā fotoapstrāde/manipulācija izmaksā lētāk nekā savas produkcijas nofotogrāfēšana! Protams ja spēj pierādīt pretējo labprāt redzētu tās mājas lapas no kurām tas viss tika sperts!

L liepa 15.10.2009

...suns zina ko ēdis...

š šeherezade 15.10.2009

Te ož pēc konkurenta pirksta...skaidrāks par skaidru, jo neba Liepas kungs tik nesavtīgu un cēlu mērķu un idejas vārdā grib visu latvju tautu no krāpniekiem pasargāt!!!

R ronis 16.10.2009

...mani apkrāpa...apkrāps arī Jūs...

R ruta 16.10.2009

ļautiņi, nav dūmu bez ugunss!!!.Ja Liepa tā raksta, tad noteikti kāda vaina tur ir tiem puišiem, ko dažs labs te aizstāv...mierīgi, mierīgi ar analīzi!

D Dizainers 02.01.2010

Nu lūdzu, Liepas kungs, lūdzu pastāstiet sīkāk, tieši kurā mirklī mums jāuzmanās, strādājot ar goodwood.lv. Citādi tikai emocijas. Paskatieties uz otru malkas tirgotāju šajā portālā, tas gan ir konstruktīvi nokritizēts.

R Reinis m 26.12.2015

Ir pilnīga taisnība par krāpniecisku rīcību no SIA Goodwood Māra Daniševska, kurš ozola malku nopirka 72 kubikmetru apmērā, bet 2 gadus izvairās no telefonu sarunām, un ja izdodas sazvanīt bārstās ar tukšiem solījumiem. joprojām nav samaksājis.