Goldingen auto - Krāpšana

Iegādājāmies auto Kuldīgā, auto placī Goldingen auto. Vizuāli labā kartībā, šādi tādi maziņi defekti bija ar aci saskatāmi, bet nu ņemam ciet. Tad nu aizbraucot uz auto salonu, lai veiktu pilno apskati, secinam, ka automašīnai ir attīts nobraukums... Nepatīkami... Zvanam uz Goldingen auto un informējam par atklājumu. Itkā šokēti abild, ka tas nav viņu auto, bet viena cita īpašnieka, kura auto viņi palīdzēja steidzīgi pārdot. Viņi par to neko nezinot, meğinās sazvanīt tā saucamo iepriekšējo īpašnieku un noskaidrot. Tad atzvana un Saka, ka iepriekšējais īpašnieks neceļ klausuli, un viņi mums ir gatavi iedot tā cilvēka tel. Nr un lai risinām situāciju paši... Skaisti!
Ja mēs pērkam auto no Goldingen auto, tad kāpēc man vajadzētu risināt šo situāciju ar kaut kādu Vasju Pupkinu (vārds izdomāts) , ja pārdevējs ir Goldingen auto? !
Ja arī auto viņi palīdz steidzīgi pārdot, vai paši nepārbauda ko palīdz pārdot? Un pie kājas, auto plača reputāciju, atsauksmēm, ka tik noandelēt? !
Neiesaku ar Goldingenauto veikt jebkādas darīšanas, jo pretimnākšana beidzas līdz ar noslēgtu darījumu, atbildību nekādu nenes!

B

T Turkey901 18.05.2020

"Ja mēs pērkam auto no Goldingen auto, tad kāpēc man vajadzētu risināt šo situāciju ar kaut kādu Vasju Pupkinu( vārds izdomāts), ja pārdevējs ir Goldingen auto?!"

Kas bija iepriekšējais īpašnieks pēc dokumentiem - placis vai Vasja?
Ja auto bija pieņemts auto lombardā, tad, nē, neviens neies auto pārbaudīt un ieguldīt naudu, kad uzcenojums tā jau tikai kādi pārsimts eiro uzlikts.
Kā arī, slikti auto arī ir tiesīgi būt pārdoti attiecīgam klientam un par attiecīgu samaksu!

B Braucamais 18.05.2020

Auto pārdevējs pēc dokumentiem ir Goldingen auto, nevis Vasja. Ja pirktu auto no Vasja Pupkina, tad arī pretenzijas būtu pret Vasju. Ja auto plaicis zem sava vārda pārdod auto, tad atbildība būtu jānes tam placim.
Attiecīgo auto ar attītu nobraukumu būtu jāpārdod par attiecīgu samaksu klientam.
Tāpēc neiesaku nevienam iegādāties auto Kuldīgā no Golddingen auto.Negodīgs pārdevējs.

O Olav 26.05.2020

Goldingen atbild. Citādi jebkurš viņu draugu krimiķu uzprišināto pārdoto auto tirgos kā labu labo.
Tad jau jebkurš var uzvelt atbildību uz jebkuru.