www.sudzibas.lv Golden Saga Nekvalitatīvi gredzeni

Golden Saga - Nekvalitatīvi gredzeni

Esmu ļoti dusmīga un sašutusi, par golden saga juvelierizstrādājumu veikalu. Puisis mani bildina ar šeit iegādātu gredzenu kuram nākamajā dienā izkrīt akmentiņš. Aiznesot uz garantijas remontu tas jāgaida 1 mēnesi un tad vēl jāsamelo kad lidojam prom pēc 2 dienām lai šo procesu paatrinātu un tad gan 1 dienas laikā gredzens nezinu kāpēc bija jau sataisīts! Ja nē būtu vēl nedēļa vai vairāk jāgaida? Un jāgaida uz gredzenu kuru nemaz nevēlos 1 reizi taisītu ņemt, ka viņi nevar uzreiz tev isaainīt citu gredzenu. Samainot uz citu gredzenu (Mazliet lētāku) atkal pēc 3 dienām izlūzt zelta gabaliņš pie dimantiņa. Atkal es dusmīga un nesu jau otro gredzenu taisīt.Un tad vēl man pasaka, ka remonta meistars esot "saslimis" nu ar šo mana pacietība gan bija izsmelta. Rakstīšu valsts patērētāju tiesību aizsardzības centram un lai skatās ko var lietas labā darīt! Un saukšu raidijumu bez tabu lai jau visa valsts zin kādus "kvalitatīvus" gredzenus šeit tirgo! Un vēl saka, ka redz varot reaģēt gredzens ar kko un tapec saplīst. Vai kad nemāk valkāt. :d smiekli nāk tad kam ir domāti gredzeni? Pagaidām ceru uz naudas atgriešanu. Cerams viss beigsies labi!

Z