Golden Saga - Krāpšana

Jekaterina un Igors Petrovi izkrāpj naudu no darbiniekiem,algas nemaksā.Veikala vecākā pārdevēja-vadītāja zagle..Zog preci un pēc tam,kad inventūra un ir iztrūkumi-atvelk no darbinieku algas!Izmeklēšanu iekšējo neveic,ar Darba inspekciju nesadarbojas,ar policiju arī nē!Jo ir ļoti daudz slēpjams,ja tas atklāsies,tad saprot,ka būs problēmas.Regulāri veikalā tiek veiktas atkārtotas zādzības un cieš no tā darbinieki,jo viņiem par iztrūkumu ir jāmaksā,jo policiju viņi nevēlas iesaistīt,lai mazāk pārējie zinātu par to.Jekaterinas un Igora Petrovu attieksme pret darbiniekiem ir pazemojoša,ņirgājas par saviem darbiniekiem.Policijā jau ir 2iesniegumi par šo lietu,Darba inspekcija apmeklēja ofisu Tērbatas 86,kur Jekaterina un Igors Petrovi atteicās sniegt pieprasītos materiālus.Nesen atkal tika veikta zādzība,kur nozagtas ķēdes vairāku tūkstošu eiro vērtībā.Policija netika izsaukta-jo Jekaterina ar Igoru padomāšot vai vajagot saukt.Murgs kaut kāds..Cilvēki nebāziet galvu cilpā un neejat tur strādāt

Papildināts Bzzzzz 05.08.2018

GS veikals Valmiera,Valleta,Rīgas 4