www.sudzibas.lv Golden Rose ļoti slikta attieksme

Golden Rose - ļoti slikta attieksme

Attieksme šausmīga! Neiesaku nevienam šo salonu! Jo īpaši izceļas administrātore ar savu rupjību.tieši krievu meitene,nezinu vai ir vēl kāda,bet no mūsu paziņu loka uzrāvāmies tieši uz viņas vairākkārt, un ziniet, tik rupju atiieksmi neesam vēl pieredzējušas, bet kad vaicāju kā viņu sauc,meitene atteicās atbildēt un arī salona īpašnieces kontaktus atteicās dot,tad nu atliek tikai šādā veidā visus brīdināt!

Visiem jauku vakaru!

Y YoYo 29.04.2013

Tu i mazohiste!
Tev VAIRĀKKĀRT jāpiedzīvo rupja attieksme, bet Nē ... jāvelkās atkal uz to pašu salonu, lai ATKAL dabūtu rupju attieksmi!
Psc!!!
Tak nesper tur savu kāju vairāk, ja nepatīk, bet nē ... gribās uz turieni!

D DaceDace 30.04.2013

Mīļās meitenes! Salona Golden Rose nav administrātora...1. Meitenes savus klientus apkalpo no a-z pašas, katram individuāla pieeja un attieksme. 2. Strādājošaja kolektīvā nav krieviski runājošas meistares...Salona saimniece ir vienmēr pati uz vietas...Bet ja gribas izteikt domas par salonu, vajadzētu apmeklēt salonu. Nevis zvanīt un rupji lamāties.

S siniorita 30.04.2013

vairākkārt nozīmē, ka nevis es viena vienu reizi gadījos, bet arī citas meitenes, un man gadījās šausmīga saruna ar krievu meiteni pa telefonu, vārdu atteicās teikt, kad prasīju.Tad apspriedu šo situāciju ar kolēģēm un izrādījās, ka ne man vienai ir tāda veida situācijas bijušas. Katrā gadījumā, es pabrīdināju, a jūs variet tikai un vienīgi izvēlēties.