godvil/sia office - innas koncerts

Kaa var tik bezatbildiigi riikot pasaakumu, pardot biljetes vairaak nekaa ir kluba ietilpiiba un likt cilveekiem gaidiit vairaakas stundas aaraa ziemaa un saakt izdomaat visaadus murgus ka laidiis iekshaa tos kas ir bez virsdreebeem un beigaas vispaar nelaist iekshaa, biljeti biju iegaadaajies ieprieksh nostaaveeju 2 stundas rindaa paarsalu un braucu maajaas taa arii iekshaa netiku, un cik es pamaniiju ka taadi kaa es bija ljoti daudz kuriem shii pasaakuma organizatori ljoti skaisti sabojaaja sveetku noskanju, ljoti zheel, jo neesmu taads baigais tuseetaajs vienreiz pa agdu noleemu liidz klubam aiziet un tad veel shitaada vilshanaas, vienkaarshi nozheelojami, ceru ka vismaz pa biljeteem naudu atgrieziis... :(

P

Z Zebra 14.02.2010

Vakars bija ļoti sabojāts. Vēl varētu saprast, ka tādā rindā varētu stāvēt un gaidīt, ja nebūtu biļetes, bet visai milzu rindai bija biļetes. Sākām stāvēt 23.10 un 1:00 vēl netikām iekšā (koncerta sākums 23:30) un arī nelikās, ka tuvāko stundu laikā tiksim iekšā. cik manīju iekšā dažiem cilvēkiem ko laida iekšā lika noģērbt virsdrēbes turpat ārā pirms ieejas klubā pie mīnus grādiem ziemā!!! Biļetes pilnīgi noteikti bija pārdotas daudz reiz vairāk nekā ir kluba ietilpība. No kluba arī neviens nenāca un neiformēja par notiekošo situāciju un necentās rast risinājumus :( ļoti skumji. Nu jā un nauda ar par velti iztērēta :(

L lapsa 15.02.2010

Pliniibaa piekritu nostavejam ar viru no 23.30 lidz 1, saprotam ka jau netiksim ieksaa, jo pirmkart visiem bija kaut kadi draugu draugi rindas, rinda nekustejas, un 1 vel kadi 200 cilveki nevareja tikt ieksaa, saaukstejamies, un aizgajam majas, tagad vel slimi!! Vel biletes nopirkam pat dargakas 8 ls! Bezkaunigi pardod vairak biletes neka varat ietilpst! Vairs nekad NEIESU GodviL!!

G G 08.03.2010

SUPERĪĪĪĪĪGS KONCERTS BIJA! Atnācam 22:00. Mierīgi tikam iekšā :)