www.sudzibas.lv Go3 Krāpšana, slikts serviss

Go3 - Krāpšana, slikts serviss

100 % nožēloju, ka samaksāju 10 eiro, lai varētu noskatīties pilnīgi neko. Piemēram, vēlējos noskatīties “caur ērksķiem uz”, bet viss ko viņi var piedāvāt ir live, ja esi nokavējis, vairs nevar noskatīties vecās sērijas. Un ne tikai tas. Ar savu paņemto abonentu, es nevaru noskatīties neko normālu. Lai es noskatītos kādu filmu, man pieprasa vēl nomas maksu. Pat parastos latviešu raidījumus nevaru noskatīties. Kas tas par debīlismu? Par ko es samaksāju? Nekādā gadījumā neiesaku go3, tā ir viena vienīga naudas izsūkšana no cilvēkiem, pretī nesaņemot pilnīgi neko. Ieejot ko noskatīties, ilgi un dikti jāmeklē, kas tāds, kuru varētu noskatīties par brīvu, neskatoties uz to, ka esmu abonētājs! Ja varētu atgūt naudu, uzreiz pēc abonēšanas atteiktos no viņu pakalpojumiem, bet šādu opciju viņi nepiedāvā, jo ir afēristi!

A AiK 14.12.2022

Nezinu ko tu tur maksā ! Ir Lohi oiii ir aitas ir cirpēji ! 5 eur mēnesī un man ir TV+filmas visu ko vien velos varu skatities ,reizem kadu filmu nevar ko nesen ielikuši

R Roskanov 14.12.2022

Paldies, ka uzrakstīji. Es arī būtu arī iekritis krāpnieku nagos.

M Mēnesis 14.12.2022

Man ir go3 jau 3 gadu.Neko sliktu nevar teikt.

G Gonzo23 14.12.2022

Varu ieteikt tet, otro gadu maksāju 6€mēnesī, skatos visu, arhīvs nedēļu, visu vat patīt, nekādi problēmu. Ko gribi to skaties, ļoti daudz tv kanālu

Joe Rogans👽 14.12.2022

Ir ko skatīties Go3. Paramount+, latviešu/lietuviešu/igauņu seriāli un filmas. Man vienīgi nepatīk gaidīt nedēļu jaunu sēriju.

A AigaJza 15.12.2022

Varbūt pirms abonēšanas ir jāpaskatās ko portāls piedāvā? Tāda opcija nepastāv? Sadaļā- abonēt ir perfekti redzams, kas katrā pakā ir iekļauts. Kā arī go3 nekad nav rādijis caur ērkšķiem uz… kā atsevišķu raidījumu. Ir mazliet loģiski jāpadomā, nevis jākliedz, ka visi apkrāpj, viss slikti.

J Janisy 01.11.2023

Tikko paņēmu Go3. Tāds sūds. Samaksā naudu un skaties reklāmas. Gribētu satikt aci pret aci to nolādēto atbildīgo no go3.

ē ēriksdolmanis 23.02.2024

Super, viaplay tūlīt vairs nebūs pieejams, liek pāriet uz Go3 par to pašu cenu. Ik kā jau forši līdz saproti, ka tikai dažus sporta veidus drīkstēsi skatīties un pat nedomā par nekādām filmām/seriāliem, tas nekādā gadījumā nebūs pieejams. Viaplay piedāvāja diezgan normālas filmas un seriālus savā cenā, nekas atsevišķi. Viaplay filmas/seriāli un sports pa vienu cenu. Go3 tagad tas skaitīsies “extra sports” tā pat nav parastā sporta paka, par to mīļie mums jāmaksā atsevišķi. Zemāk nevarēja nokristies.