Go planet

Go Planet .......meeslu bedre ar zema liimena atrakciijaam ........4D ar izgaismotu kiino ekraanu.....kartingi kuri nevelk kalna..Cat Car starta paatrinaajums kuram nepaartraukti plliist gumijas ... lazeru labirints kuram katra otra veste nestrada...un vadiiba kuri ir aferisti un ja dabon traumu centra nolaidiibas deel tad vainiigs esi tu pats ...

J

A Arodbiedrība 20.11.2006

Neiesaku tur nevienam iet straadaat jo pats tur straadaaju par baarmeni un zinu kas tur notiek. Algas ir smiekliigas,laikaa netiek maksatas un attieksme pret darbiniekiem nekaada!

V Vika 22.07.2008

Edgar, ja tu tur esi stradajis, tav arii vajadzetu zinat to, ka "virtuve" un "atrakcijas" tie ir divi dazadi uznemumi...
un ja tu esi ar kautko neapmierinats, kas ir saistits ar virtuvi...tad nevajadzetu tada gadijuma dirst virsu visam GO Planet.

Viss ir majnijies, un protams uz labo pusi..

D dsgds 05.07.2009

Piekrītu sūdzības autoram, ka atrakcijas ir zema līmeņa, tās ir ļoti dārgas un ar mazu laika limitu.Dažas no tām vispār nedarbojās.Attieksme no darbinieku puses arī ļoti vienaldzīga(laikam viņiem ne vella nemaksā), lai kautko pajautātu jāmeklē, kur ir darbinieki.Esmu vīlusies, ka par savu naudu vēl jābauda diskomforts un vienaldzība.

R Rudis 26.11.2011

Atrakcijas ir vel no 20. gs, atcerēsimies ka dzīvojam jau 21. gs. Ja GO planet tā turpinās un neieviesis jaunus spēļu automātus, tad ilgs laiks viņiem vairs nebūs, un tas laiks jau tagad tiek skaitīts!
No dažiem spēļu automātiem pilnīgi acis iet kubā, respektīvi, sēļu automāti ir sliktas kvalitātes un, manuprāt, ļoti bojā cilvēka redzei.
Runājot par cenām, tad tās ir viennozīmīgi KOSMOSS! Priekš tādu spēļu kvalitātes, cenas viennozīmīgi ir neadekvātas!
Būtiska problēma ir arī tā, ka pie paša GO Planet nav kārtīgas, bezmaksas auto stāvvietas. Bezmaksas autostāvvieta ir max. 15 auto. Protams, ir arī maksas stāvieta par 0, 70 LS stundā, bet kurā normālā izklaides iestādē vel ir jāmaksā par stāvvietu? viņiem nepietiek ar to, ka no cilvēkiem jau tā "izkāš" naudu par saviem nolietotajiem 20. gs. spēļu automātiem?
Viennozīmīgi mans vērtējus par GO Planet ir - NEGATĪVS!

Iesaku šo iestādi tiem, kas vel dzīvo alās un skatās melnbalto TV!

O oksana1304 09.02.2012

Mana meita ir traumēta kartingu trasē, personāla nolaidības dēļ. Jau 4 mēnesi nevaram tam pielikt punktu. Visur esam vainīgi paši!!!