www.sudzibas.lv Go Adventure neatgriež naudu

GoAdventure - neatgriež naudu

Jūnijā tika iegādāts ceļojums, kuru GoAdventure atcēla nepilnu mēnesi pirms izlidošanas nepaskaidrojot kāpēc. Tika piedavāts lidot no Tallinas lidostas citā datumā, uz jautājumu kurš maksās ceļa izdevumus, atbilde bija, ka viņi nē. Atteicos. Tika uzrakstīt iesniegums par iemaksātās avansa summas atgriežšanu, kurā GoAdventure apņemas atgriest naudu 14 dienu laikā. Nauda noteiktajā laikā netika atgriezta. Uz elektonisko pasta adresi sūtītās vēstules tika ignorētas. Sūtīju ierakstītu vēstuli, plus vel piezvanīju viņiem. Runāju ar personu vardā Sanita. Prasot vai saņēmāt vēstules, tika atbildēts, ka jā. Prasīju, kad atgriezīs naudu, atbilde bija nezinu. Teicu, ka tā kā ir jau pagājis 1,5 mēnesis, tad vērsīšos tiesā, uz ko man tika atbildēts, ka tās esot manas tiesības. Izskatās, ka savu naudu atgūt varēšu tikai rakstot iesniegumu tiesā. Attieksme vienkārši bezkaunīga!

I II 16.09.2016

Esmu tādā pašā situācijā! Ceļojumu atcēla un iemaksāto summu neatgriež, pagājis jau vairāk kā mēnesis, kopš rakstīju pirmo iesniegumu. GoAdventure turpina tirgot ceļojumus uz ziemas sezonu!!!
Krāpnieki!

A Anete 22.09.2016

Mums 24.09.2016. bija jāizlido uz Turciju, pirmdien, 19.09.2016. ap 17.00 vakarā tika paziņots, ka ceļojums atcelts, nepaskaidrojot iemeslus!!! 5 dienas pirms ceļojuma, par kuru avanss tika iemaksāts pus gadu iepriekš!
Šī ir pirmā un pēdējā x, kad plānoju ceļojumu caur šo kompāniju.
Zvanīju, jautāju iemeslus - bez komentāriem, cilvēks, kas par to atbildes esot atvaļinājumā, uz jautājumu, kad tiks atgriezta nauda - arī nespējot atbildēt, jo persona, kas to var komentēt neesot uz vietas
Uzmetēju kantoris!

A amaam 22.09.2016

Man tāda paša situācija. 2 nedēļas pirms ceļojumam Goadventure paziņoja mums ka ceļojums tika atcelts! Kā es saprotu ne viena es gaidu atpakaļ savu naudu. Palasot dažus atsauksmes par šo firmu ieraudzīju kā situācija visiem identiskā- ceļojums acelts un naudu neatiež.
Cien. GoAdventure, satiksimies tiesā.
AC, Jūsu bijušie klienti.