Go adventure - Krāpnieki

Go Adventure - uzmetēju kantoris.

Laicīgi, jau š. G. Aprīlī, ieplānojām ceļojumu septembrī uz turciju, caur tūrisma aģentūru - baltic travel studio, kas ir starpnieki tūroperātoram - go adventure.
21.04.2016 tika iemaksāta pirmā iemaksa, atlikusī summa tika apmaksāta 02.09.2016. , kā to pieprasa līgums.
24.09.2016. Bija jāizlido uz turciju, taču pirmdienā, 19.09.2016. Ap 17.00 vakarā tika paziņots, ka ceļojums atcelts, nepaskaidrojot iemeslus!!! Nepilnas 5 dienas pirms ceļojuma!!!
Vai tiešām go adventure 2. Septembrī, kad saņēma maksājumu, nezināja, ka nespēs nodrošināt ceļojumu? !
Līgums paredz, ka nauda ir jāatmaksā nekavējoties, ok. Tas esot plašs jēdziens, bet 14 dienu laikā, pēc likuma, naudai bija jābūt atpakaļ mūsu kontā! Naudu neatmaksāja, telefonus tajā kantorī neviens īpaši necenšas celt, beidzot, kad tika sazvanīts izpilddirektors Aleksejs Kriščuks, teica, ka nauda būs 07.10.2016, protams netika ieskaitīta. Šodien, pēc ilgiem pūliņiem, tika sazvanīts - solīja atgriezt samaksāto, gaidot valdes ieskaitīto naudu.
Katru reizi jauni stāsti!

Īpaši vēlos pievērst uzmanību šim:
" svarīga informācija!
(atjaunots 08.08.2016. Plkst.14: 10)

tūroperators goadventure paziņo, ka ņemot vērā politisko situāciju un pieprasījuma kritumu tūrisma braucieniem uz turciju, ir pieņēmis lēmumu apturēt komplekso ceļojumu/avio biļešu tirdzniecību uz turciju, kā arī atcelt jau ieplānotos lidojumus "

pilns ieraksts šeit:

tad kāda velna pēc viņi vēl 2. Septembrī mūsu ieskaitīto naudu uzreiz neatgrieza vai ideālā variantā jau savlaicīgi, šajā 08.08.2016 nepabrīdināja, ka ceļojumi uz turciju ir pārtraukti, neatgrieza naudu un ļāva iespēju savlaicīgi ieplānot citu ceļojumu? !

Varbūt kādam ir līdzīga pieredze un kāds ir spējis atgūt iemaksāto?

Alekseja kungs, karma's a bi*ch - what goes around comes around.

A Anete 17.10.2016

V victoriaa23 09.11.2016

Labdien, autors! Ka ar Jūms var sazinaties? mums ari neatdod naudas. Jau pagāja 4 mēneši,varbūt pat vairāk. Stasts no aģentūras puses tads pats,tikai ar Bulgāriju.
Gaidīšu Jūsu atbildi savā e-pasta [slēpt]@inbox.lv