www.sudzibas.lv Glowupstudiolv Slikts serviss, necieņa, rupja attieksme!

Glowupstudiolv - Slikts serviss, necieņa, rupja attieksme!

Pirms sev nozīmīgiem svētkiem veicu pierakstu uz manikīru pie meistares Sandras glowupstudiolv (instagram) Krišjāņa Valdemāra ielā 149. Pirmo reizi mūžā raudāju, sevis kopšanas procedūrā, kad, it kā, vajadzētu smaidīt no sevis lutināšanas laika. Meistares attieksme pret klienti, rupja runāšana un leksika - neaprakstāms šoks!

Kad vēlējos, lai meistare man palīdz izvēlēties piemērotāko toni no diviem, kas simpatizēja visvairāk, atbilde tika sniegta ar nopūtu un neapmierinātā balsī - "ko jūs te iedomājāties!? Man nav laika te ar jums ņemties! " bet, kad vēlējos uzlikt kristālus, neskatoties uz to, ka meistare izmanto nevis swarovski akmeņus, bet made in China un pati sajauca nagus, uz kuriem tos likt - pateica, ka viņa negrasās neko pārtaisīt, jo, redz, nākošā kliente jau stāv aiz durvīm.

Nopietni!? Nav laika, par kuru es jums maksāju!? Kā izrādījās, pieraksti tiek veikti, ik katru stundu, taisot gēļa pieaudzēšanu, par kuru meistare bija informēta iepriekš (parasti tas aizņem vismaz 1.5-2h) . Protams, veicot savu darbu uz kvantitāti un domājot tikai par naudu, kvalitāte meistares Sandrai jau neinteresē! Rezultātā - man sabojāts rīts ar asarām acīs no rupjiem vārdiem un neprofesionālās attieksmes, plus, "Tjap-Ļjap" uztaisīts manikīrs uz ātro roku.

Nevienam nekad neiesaku šo vietu, bet meistarei Sandrai, beidzot, atrast darbu, kas viņai tiešām sagādās prieku un laimi! Nav brīnums, kāpēc šī studija ir tikai instagram kontā, nevis fb, kur ir iespējams uzreiz redzēt/pievienot savu atsauksmi.

K

BondsBonds 29.01.2020

Pie zobārsta arī prasi, "vai, ziniet, kāda plombe man piestāv?"

S stonedparanoia 29.01.2020

Tu salīdzini divas dažādas lietas, nejauc un nerunā, ja nezini. Kāzu salonā sievietes prasa padomu, viņām iesaka labāko, ja veic friziera pakalpojumus - arī tur prasa, pēc kritērijiem, kas piestāvētu labāk. Ārsta pakalpojums un skaistumkopšanai nav nekā kopīga.

S stonedparanoia 29.01.2020

BondsBonds 30.01.2020

Veinmēr frizētavā saku man lūdzu to un to,nevis vai ziniet, vai šorīt manam degunām piestāv 30 grādu vai 50 grādu griezums.

S stonedparanoia 02.02.2020

Tā ir Tava brīva griba, vecozēn!

Z Zane88 17.03.2023

Piekrītu! Uz šo vietu neiet, ja gribas labus nagu. 2.līmeņa meistere 2h taisa nagus! Es parādīju bildi, kādus vēlos un tieši tādus, viņa uztaisa pa savam dizainu. Nagu laka izplūdusi, grubuļaina… Paprasa par to vēl papildus naudu?
Es patiešām nepārspīlēju, katrs nags savā garumā un lielumā, es tik ilgi vēl nebiju bijusi pie meisteres. Ātrāk gribēju projām.
Vienmēr priecājos pēc meisteres apmeklējumiem, šoreiz jāraud mašīnā un samaksāju, lai viņas darbu pārtaisa!