B bey 27.02.2014

Pasniedzējo nav slikti, bet autoskola pati (viņas direktore Vita) piekopj negodīgu mārketingu.Iestājoties autoskolā-tu it kā samaksā kopā ar teoriju par 3 braukšanas stundām ar auto-5.braukšanas reize un divas pēdējās.
Tikai, kad pienāk tās reizes, kad gribas savas sākumā samaksātās stundas nobraukt, tad neviens no instruktoriem tam nepiekrīt, jo saka, ka skolas direktore to naudu ir pievākusi sev un viņiem tad no savas kabatas jāatmaksā tās 3 braukšanas nodarbības.

Negodīga rīcība un klientu mānīšana.Tā arī nevienu reizi netiku pie savām "apmaksātajām" nodarbībām.

Z Zane Svilane 22.01.2016

Nu es esmu izmantojusi jau 2 sākotnēji apmaksātās nodarbības, domāju, ka šeit drīzāk nevis Vitai jautājumi, bet gan pašam instruktoram. Interesanti zināt,vai esat runājis ar Vitu par šo jautājumu, un kāds ir viņas viedoklis.