www.sudzibas.lv Glorija Autoskola Loti nepatika,Neiesaku!

Glorija Autoskola - Loti nepatika,Neiesaku!

Esmu loti neapmierinata ar so skolu...LOTI NEPATIKA ka tiek pasniegtas teorijas stundas, gruti saprast!Un palasot seit sis skolas atsauksmes, sanaca smiekli..laikam pasi sevi nolemusi palielit, jo neka tamlidziga saja skola nav!!!

N

D Diāna 18.07.2011

nu, nu, nu... Kas tad tev nepatika? Nenāci uz nodarbībām un nenoliki eksāmenu :D
Es varu teikt tikai labus vārdus par šo autoskolu. Te ir daudz plusi un manā skatijumā lielākais plus ir tas, ka var bērnus paņemt līdz, ka var sarunāt noklausīt nodarbību ar citu grupu ja netiek kādā dienā. Attieksme ļoti personiska, braukšanas instruktore man ir kolosāla.

Protams, ka ir jāmācās, lai nokārtotu eksāmenu, bet varu teikt atklāti. es mācijos no savas pirakstu klades!

kas tad sasolīts tev bija un patiesībai neatbilda???

E Eviii 05.12.2016

Ja drīkst zināt, kura braukšanas instruktore Jums bija? :)

D Diāna 18.07.2011

piebildīšu, ka teoriju skolā un csdd nokārtoju ar pirmo reizi. drīz arī braukšanas eksāmens būs.

T ToDiana 18.07.2011

Ar pirkstu taisītajiem neviena skola nebūs laba!

D Diāna 27.07.2011

tieši tā un šodien es nokārtoju braukšanu csdd arī ar pirmo reizi. tad nu spriežiet paši.

D Dace 18.08.2011

Meitenes šai skolā strādā vienkārši ekselenti. Riebjās ka ir nūģi kas nemācās, neklausās un neiegaumē teikto. tādiem nav jāiet uz autoskolu, bet gan uz 1klasi, un jāmācās mācīties. Savu žulti jau nu varētu paturēt sevī!

т Татьяна 26.08.2011

Все кто здесь нахваливают эти автокурсы- сотрудники этой автошколы. Не верьте ни одному слову. На самом деле -обучение там полный мрак.

E ELLA 04.09.2011

Nepatīkami ieiet šīs autoskolas mājas lapā ...kur viss tikai un vienīgi ir krievu valodā !!! KAUNS !

ā ĀRPRĀTS 23.09.2011

'"L0TI LABA SKOLA"' DRĪZ ATNEMS LICENCI, JO CSDD BRAUKŠANU NOKĀRTO AR PIRMO REIZI NO 10 TIKAI 3

O optimiste 24.03.2012

Tauta!Patiešām, beidziet gausties un kritizēt citus! Vai tad paši esiet tie ideālie? :-)) Kā teica kādā foršā filmā: Nobody is perfect!:-)) Ar Gloriju ir un viss būs ok! Glorija rullē! Starp citu, Glorijā ir ļoti mājīgas telpas un patīkama atmosfēra, kas nav mazsvarīgi mācību procesā. Labas un atsaucīgas pasniedzējas, kas spēj atrast individuālu pieeju katram audzēknim, pat angļu valodā!

L Liiga93 31.03.2012

Nepatika man teorijas pasniegshana, ljoti nepieklaajiiga pasniedzeeja, gadiijaas, ka pacelj balsi (aizsilaas kaa nikns puukjis), kad uzdevu jautaajumu kuru neizpratu, bet taapeec jau cilveeks iet maaciities, lai vinjam visu izskaidrotu nevis bljautu virsu, ja kaadu teemu neizprot. Un dala visus cilveekus savos miiluliishos un nemiiluluushos, ja jau visiem vienaadi noteikumi, ka eksaamenaa driikst pieljaut divas klludas, tad visiem buutu jaabuut venaadi, diemzheel taa nav, ja pratiisiet uzsmaidiit pareizajaa briidii, tad palaidiis arii ar visaam seshaam un desmit kljuudaam uz csdd eksaamenu. katraa zinjaa mana braukshanas instruktore man labaak izskaidroja dazhas teemas nekaa shiis skolas pasniedzeeja

O optimiste 02.04.2012

O! PAR GLORIJU ATKAL RUNĀ! TĀTAD TĀ PASTĀV!!! UN TAS PRIECĒ!!!
Nu nezinu, nezinu... Kaut kā neizklausās ticami, ka tāda situācija varēja izveidoties „Glorijā”...bet kam gan negadās... Tomēr gribu vērst uzmanību, ka pārējā tauta izsaka gluži pretējas domas gan par pasniedzēju, gan par pašu autoskolu http://www.macibu.lv/lv/autoskolas/glorija . Vispār izskatās, ka meitene nav uzmanīgi klausījusies lekcijās... jo mums arī skaidroju skolas eksāmena nolikšanas nosacījumus... Ir pieļaujamas 2 kļūdas uz katriem 30 jautājumiem. Piem, es pirmajā piegājienā pieļāvu 6 kļūdas, bet tā kā es izpildīju vēl 2 variantus bez kļūdām, tad manu eksāmenu ieskaitīja kā noliktu. Rezumējums tāds, ka pavisam kopā bija 90 jautājumi un 6 kļūdas, kas kopā tad izveido standarta variantu 2 pieļaujamās kļūdas uz katriem 30 jautājumiem...:-)
GLORIJA RULLĒ TĀLĀK!

S santano 07.11.2012

Man ļoti pati šī skola. Kvalitatīvi pasniedza teoriju, noliku to CSDD ar pirmo reizi! Skolotāja nekad nav pacēlusi balsi, paskaidro visu saprotami, droši vien sliktie komentāri ir no cilvēkiem, kam ar smadzeņu masu nav paveicies, nu tas jeu ir jānoraksta uz sliktajiem gēniem, skolotāju te nevajag iepīt.
Un kas ir svarīgi, skolas vadība ir pretīm nākoša.

A ariandra 19.05.2013

neiesaku so autoskolu pec savas pieredzes!katram tas ir individuali bet ja pinigi saboja garigo lai ietu uz valts eksamenu nu nezinu ko var spriest!

A Alens 07.06.2013

Pašlaik pats mācos šajā autoskolā, nopirku kuponu, tagad pats nožēloju.
Teorijas pasniedzēja Vita ir ok, bet instruktores galīgi garām. Balsi nepaceļ, bet mierīgā balsī tevi noliek tā, ka maz neliekas, pataisa tevi par galīgāko idiotu un sabojā garīgo uz visu dienu. Ja esi instruktors, tad māci braukt un paskaidro kļūdas, nevis brauc augumā!
Vai tad es rakstu kaut ko nepareizi?

C cillikakis 13.09.2013

Esmu instruktore autoskolā "Glorija" un jūtu, ka ar teoriju šai skolā problēmu nav - instruktors labi jūt, kad ir labi teorijas pasniedzēji un, kad nē. Par instruktoru darbu varu atbildēt tikai ar sakāmvārdu "es varu aizvest zirgu pie strauta, bet nevaru viņu piespiest dzert." Spriediet paši.

M maijux100 28.11.2013

skola ir super, pasniedzeja vita ir super. loti pozitīvs un saprotoshs cilveks. Vienmer istaja bridi spej pajokot, loti daudz stasta iz dziives, smiekligus atgadijumus, lai butu vieglak atcereties, un tas tiesam strada:) iesaku so skolu. un tomer ar instruktori gan man nebija paveicies.:(

M maijux100 28.11.2013

E elfs 05.12.2013

Esmu mācījusies šajā autoskolā un varu tikai labus vārdus pateikt. Vita ir super! Visu noliku ar pirmo reizi.