www.sudzibas.lv Globuss apkalpošana

Globuss - apkalpošana

Iegāju Globuss grāmatnīcā, Vecrīgā. meklēju skolai nepieciešamās grāmatas, cilvēku bija daudz, bet apkalpojošā personāla nebija vispār. 30 minūtes meklējos saviem spēkiem, bet kad sapratu, ka neko nevaru atrast nolēmu meklēt kādu palīgu.
1. mēģinājums. Sievietei pajautāju vai viņa var man palīdzēt. atbilde bija: "Da!", tad es turpināju latviski jautāt par sev nepieciešamo mācību līdzekli, kad biju visu savu sakāmo nodevusi šai sievietei viņa mani ilgi vēroja un beigās pateica: "Ja ņeznaju, u meņja ņet vremeņi."
Jutos šokēta par sagaidīto atbildi.
Protams šo burtnīcu man vajadzēja, tādēļ nepadevos un meklēju tālak. Atradu nodaļu grāmatu pasūtīšana kur apgrozījās daudz cilvēku, kuri varētu būt šī veikala darbinieki. pajautāju vienam vīrietim vai viņš varētu man palīdzēt. atbildē saņēmu: "Lūdzu uzgaidiet!" biju laimīga, ka beidzot kāds veltīs man savu laiku. es uzgaidīju.. 30-50 minūtes... bet Vīrietis ar savu palīdzību tā arī neparādījās. Jutos slikti, jo saulainā diena bija sabojāta un veikalā biju pavadījusi gandrīz 2h. Neapmierināta varēju doties mājās, bez pienācīgas uzmanības un mācību grāmatas.

S sii 08.09.2009

ei nu ei
globusaa regulaari peerkos, apkalposana loti laipna, paardeveejas visas latvietes
peec aprakstiitaa autore savu jautaajumu uzdevusi vienkaarsi kaadai krievu pirceejai, nevis paardeveejai
un pasuutiisanas nodalja ir pavisam cita kompetence