www.sudzibas.lv GlobalServiss Rīga SIA Negativa attieksme pret cilvekiem kuriem ir runas traucejumi

GlobalServiss Rīga SIA - Negativa attieksme pret cilvekiem kuriem ir runas traucejumi

SIA "GlobalServiss Rīga" piedavaja Arena Riga darbu bilesu kontroles un garderobistes. Global Serviss rikoja sapulci 14.12.2016 lai pastastitu par darba pienakumiem, vadija ekskursiju pa Arena Riga telpiem un stastija par savu firmu. Talak bija parbaude, vajadzeja katram atrast vai nu sektoru vai kadu garderobi atrasanas vietu, pec ta bija saruna. Man uzdeva dazus jautajumos, pateikt angliski Ka tikt no majam lidz Arenai Rigai vai pateikt kaut ko vienkarsaku, pajautaja cik labi es zinu valodas. To es visu izdariju, atbildeju angliski, pastastiju visu ko vini velejas bet neliela uztraukuma del nevareju perfekti izrunaties. Tad nakamaja diena man bija aizsutits uz e-pastu vestule,izradas ka es neiztureju parbaudi. Vieniga parbaude bija atrast sektoru! Nebija nekas teikts ka parbaude atkariga no teikta par sevi. Kurs cilveks neuztraucas? Un tiesi uztraukuma del, runas traucejuma ir teikts ka parbaude neiztureta, kapec vini ta uzturas ar cilveku, kuram ir diploms (kulturas menedzeris), pieredze pasakuma organizacija un laba rekomendacijas vestule. Kapec nedod cilvekam dod otru iespeju paradit sevi istaja pasakuma laika un tad izvirzit secinajumus. Cilveks nav vainigs ka tads piedzimis,

Saprotu jūsu sarūgtinājumu, taču uzņēmumam ir svarīgi pieņemt darbiniekus pēc saviem kritērijiem. Iedomājieties savu attieksmi, ja ieejot sieviešu apakšveļas veikalā, jūs apkalpotu bezzobains onkulis pirmspensijas vecumā.

D Dontkillmyvibe 17.12.2016

Nevis negatīva attieksme pret runas traucējumiem, bet negatīva attieksme pret valsts valodas zināšanu līmeni. Ir starpība.