LV RU
www.sudzibas.lv Glg Būve SIA Krāpnieks un Melis

Glg Būve SIA - Krāpnieks un Melis

Strādāju pie gvido grands uzņēmumā Glg Būve Sia. Krāpnieks! Sākumā likās, ka būs viss kārtībā dienas maksa ļoti zema tomēr solīja maksāt laikā eur 30 uz rokas bez papīriem dienā. Pirmās nedēļas bija daudz maz ciešami – ar grūtībām naudu samaksāja. Aptuveni pēc mēneša sakās problēmas ar nemaksāšanu. Teica, ka tūlīt būs, nodosim objektu un samaksas. Tas vilkās aptuveni 2 mēnešus katru dienu bija jāatgādina. Pret darbiniekiem izturas ļoti negatīvi, vulgāri un neciešami. Nevēlos minēt tos objektus tomēr darba izpildes kvalitāte no darbiniekiem bija ļoti kritiska. Informāciju var iegūt no vairākiem avotiem. Vai strādāt ar šo kompāniju ir jūsu pašu kompetences ziņā... !

Komentāri (3)

BondsBonds 09.12.2019

Tu nes atbildību par strādāšanu bez papīriem. Arī likumisku.

N Noboby 09.12.2019

Kas tā par modi sūdzēties ka tevi apčakarēja kad Tu pats strāda bez dokumentiem? Tas ir tā pat kā teikt visiem “Hey, es esmu atsaldēts un mani appisa”. Tādu tirliņu dēļ ka Tu, vajadzētu sodīt arī privātpersonas par strādāšanu bez līguma

G Gvido Grands 26.01.2020

Vēlos informēt, ka šī sūdzība ir nepatiesa un ir rakstīta cita - personiska- motīva dēļ. Par saviem vārdiem un darbiem " GLG būve" nes pilnu atbildību. Esam gatavi uzklausīt objektīvu kritiku, ja kāds vēlas tādu izteikt, bet diemžēl šis nav tas gadījums.
Šo sūdzību ir rakstījis man zināms cilvēks, kurš vēlas ieriebt par viņam itkā nodarītu pārestību, kurā viņš mani vaino. Tā vietā, lai visu izrunātu aci pret aci diemžēl tiek izmantotas šādas metodes.
Mēs lepojamies ar mūsu komandu, cenšamies strādāt godprātīgi, darbus veicam kvalitatīvi, termiņos. Mūsu darbinieki ir pieredzējuši profesionāļi un visi saņem norunāto samaksu laikā.
Visi mūsu klienti ir apmierināti jo rezultāti ir lieliski, par ko liecina tas, ka pasūtījumus saņemam pēc ieteikumiem.
Gvido Grands, vadītājs.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes