www.sudzibas.lv Gleškisms un Prieka vēsts vientiesīši Krāpšana, absurds, zombēšana, izspiešana, naudas atmazgāšana

Gleškisms un Prieka vēsts vientiesīši - Krāpšana, absurds, zombēšana, izspiešana, naudas atmazgāšana

“…sekta! ”, bet prieku vientieši vairs nekaunas šā vārda [pat lepojas, jo pats kristus ar saviem sekotājiem ar’ esot saukti par sektantiem] . “…gleškes klans! …”, bet priecīguma vēstneši laiž gar ausīm apvainojumus [tie ir “Pretpotēti” ar apziņu, ka tikai neveiksminieki / atkritēji, kas paši apvainojušies mētājas ar apvainojumiem] . “…izspiedēji! “, bet sektas vadība tikai smīkņā par tiem, kas vairāk vai mazāk vīlušies aiziet kā nākuši, jo katrs “labprātīgi” atstātais desmit procentu grasis viņu ziedojumu traukā nu apčubināts un tīri atmazgāts, paliek un ļauj organizācijai zelt savās stabili neitrālajās reliģijas pozīcijās.

Https://www.ebaznica.lv/gleske-sisms-un-prieka-vests-ientiesisi-1585/

S

Komentāri (11)

P Patiesībaa 05.12.2020

Šausmas, Krievijā prezidents jau brutāli šādu prieka māju būtu aiklapējis ciet. Ārprāts, bet ziedo vientieši...Un vel citus aicina, kad atsaka apvainojās .

V viesis52 05.12.2020

Gleške paliek gleške, biju kopā ar meiteni, kura bija normāla un jauka, loģiski domājoša, tik līdz ko viņu viena draudzene paaicināja uz priekavēsti, viņai tika izskalotas smadzenes un vairs es viņu nepazinu, uz manis skatījās kā uz iendaidnieku, vāja rakstura cilvēki, ja tiek tādās vietās tad tie 180 grādi un atpakaļceļa vairs nav, tā ir šizofrēnija pret kuru zāļu nav, meitene par mani bija stāvā sajūsmā, nevarēja bez manis dzīvot, tagad viņa nevar dzīvot bez baznīcām

. .ekselence 06.12.2020

Varu pastāstīt gadījumu no dzīves, kā sieviete ievilkta gleškismā pulcē svētdienās pie sevis lūgšanu grupiņas un nez ko tur vēl. Cilveks dzīvo trūkumā, nu vai arī melo, lai varētu izmānīt no citiem, ja tramvaja bilete maksāja 15 santīmi vai 20 viņa prasa atpirkt par 10 santīmi, nu tada kapeiku p..ana, no comments. Rimi uzlīmes kļaņčī lai atdod, jo visi bērni viņas metīšoties kopā, lai tik traukus paņemtu. Viņai tā patīk, kad viņai visko atdod. Darbā atdod priekšniece vecus eco produktus, jogurtus, kam termiņš iztecējis, viņā tādus ēd, fuj. Tur gleškes sektā arī viņiem vecas activia deva, un tie ēda , nesa mājās. Viņi visu ziedo Gleškem, pašiem atlec veci produkti no Gleškes. Diez Gleške pats arī rij vecus produktus? Ar savu ģimeni? Nekas jau šitiem vientiešiem neuzlabojās dzīvē, tikai pasliktinās viņu materiālais stāvoklis, jo viņi visu ziedo Gleškem un šis var braukt ar labu mašīnu, dzīvot labā miteklī, 3 nedēļas visa ģimene dzīvot Turcijā... Prātiņ nāc majās, ka ir tik debili cilvēki, kas šādi nozombēti visu atdod šim parazītam.

. .ekselence 06.12.2020

Un vēl šī sieviete visu ziedojot, sāk kļaņčīt citiem naudu, mantas utt. Bāžās ar bukletiem virsū, arī viņas māsas ( tā tai draudzē tur visas sauc). Un skumji noskatīties, ka cilvēkam nav naudas normāli zobus salikt, nopirkt sev svaigus produktus, uzvilkt normālas drēbes un dzīvot pieklājīgā miteklī. Ziniet tas ir nožēlojami. Bet Gleškem ziedo 10 tiesu.

. .ekselence 06.12.2020

Varu pastāstīt gadījumu no dzīves, kā sieviete ievilkta gleškismā pulcē svētdienās pie sevis lūgšanu grupiņas un nez ko tur vēl. Cilveks dzīvo trūkumā, nu vai arī melo, lai varētu izmānīt no citiem, ja tramvaja bilete maksāja 15 santīmi vai 20 viņa prasa atpirkt par 10 santīmi, nu tada kapeiku p..ana, no comments. Rimi uzlīmes kļaņčī lai atdod, jo visi bērni viņas metīšoties kopā, lai tik traukus paņemtu. Viņai tā patīk, kad viņai visko atdod. Darbā atdod priekšniece vecus eco produktus, jogurtus, kam termiņš iztecējis, viņā tādus ēd, fuj. Tur gleškes sektā arī viņiem vecas activia deva, un tie ēda , nesa mājās. Viņi visu ziedo Gleškem, pašiem atlec veci produkti no Gleškes. Diez Gleške pats arī rij vecus produktus? Ar savu ģimeni? Nekas jau šitiem vientiešiem neuzlabojās dzīvē, tikai pasliktinās viņu materiālais stāvoklis, jo viņi visu ziedo Gleškem un šis var braukt ar labu mašīnu, dzīvot labā miteklī, 3 nedēļas visa ģimene dzīvot Turcijā... Prātiņ nāc majās, ka ir tik d.ebili cilvēki, kas šādi nozombēti visu atdod šim p.arazītam.

S secinajumi 13.12.2020

Bet tad jau tie sektanti paši ir krāpnieki, ja savu 10 tiesu ziedo, bet pēc tam mēģina izkrāpt apvārdojot normāliem cilvēkiem? Jāklapē tas balagāns ciet. Rakstiet policijā iesniegumus.

S secinajumi 13.12.2020

Bet policija nevarēs neko izdarīt.

V viesis52 20.12.2020

Tieši tā, jo svēta vieta, kādreiz 90tajos gados rekets bija ar dauzīšanu, manipulēšanu šantāžu utt. tagad rekets notiek zolīdā veidā (DIEVS)

S secinajumi 22.01.2021

Tur jums taisība, īstākais rekets sis ir.

P Patiess Fakts 30.01.2021

Gleske ir pielīdzināms reketieriem . Totāls bandītisms , reketieriem arī bija procents jāmaksā , šim 10 tiesu , traki

F fax 11.02.2021

Bet galvenais , ka tie vientieši uzskata , ka tas jau neesot slikti, ka mācītajs labi dzīvo. Tas esot labi ? Pašiem majās ko ēst nav, bet ziedo 10 tiesu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes