www.sudzibas.lv "GLASKEK Latgale" logi un durvis "GLASKEK Latgale" logi = LIELAS PROBLEMAS !!!

"GLASKEK Latgale" logi un durvis - "GLASKEK Latgale" logi = LIELAS PROBLEMAS !!!

Ja gribat iegādāties sev milzīgās galvassāpes, tad droši pērciet "Glaskek Latgale" SIA (Daugavpils) ražotus PVC logus un Alumīnija durvis.

Man nepaveicas pasūtīt savā pilsētā SIA "Glaskek Latgale" ražotus PVC "Schuco" logus un Alumīnija "Reynaers" durvis: visi pūš ar salu gaisu un nepratīgi rāso!!!

Pie manis bija jau divu citu lielu logu-durvju profesionālo ražotāju pārstāvji, kuri konstatēja sekojošos būtiskos defektus:

1). Visi SIA "Glaskek Latgale" ražotajiem PVC "Schuco" logiem un alumīnija "Reynaers" durvīm ir būtiski defekti!

2). Logiem nav uzstādīti vērtnes piespiešanas mehānismi vispār vai, ja kaut kur ir, bet nepareizajā vietā! Piemēram, vajag pa vērtnes vidu, bet ir maliņā. Rezultātā - logu pūšana un rasošana!

3). Aluminiju durvīm pašā "Reynaers" profilu konstrukcija ir nepareizi salikta - bez nepieciešamām pēc tehnoloģijas gumijas blīvēm! Rezultātā, ja pat, kaut kādas blīves ir ieliktas durvjos, caur profilu nenoblīvētām spraugām pūš aukstums istabā (apejot esošās gumijas blīves)!

4). Alumīniju durvīm vidējās lielākās un resnakās gumijas nav salīmētas vispār savā starpā - horizontālās-vertikālas un gumiju savienojoši stūriši! Rezultātā sanāk tā, ka pūš vējš it kā tie blīvējumi vispār nav!

5). Alumīniju durvīm jābūt pēc tehnoloģijas 3-rindas blīv-gumijas, bet 1.rinda gumiju durvju rāmī vispār nav ielikta!!! Rezultātā regulē vai neregulē šos alumīniju durvis, bet pedējā plānāka blīvgumiju rindiņa nespēj aizturēt sala gaisa caurvēju istabā!

6). Aluminiju durvīm stiklu paketes iestiprinātas šķibi un blīvgumijas rāmjos pa īsu, tāpat kā visas ieliktas blīvgumijas durvju konstrukcijā = tāpēc arī pūš!!!

Profesionālo firmu meistāri, protams, bija pārsteigti un pateica vienu labu frazi par SIA "Glaskek Latgale":
- Tagad mums ir skaidrs, kā un uz ko SIA "Glaskek Latgale" varēja vinnēt visādos konkursos, piedāvājot dempinga CENAS saviem klientiem!

SĒCINĀJUMS:
- SIA "Glaskek Latgale" māk tikai apčakarēt savus klientus uz logu-durvju kvalitātes rēķina!
- Šis SIA "Glaskek Latgale" rūpnīcas lielākā peļņa ir uz materiālu daudzuma (īsākās gumijas, neieliktas vai nesalīmētas gumijas un blīves, rāmju konstrukcijas montāžas tehnoloģijas neievērošana un tā tālāk) un uz logu-durvju konstrukcijas kvalitātes rēķina!

Man personīgi SIA "Glaskek Latgale" rūpnīcas pārstāvis uz manām rakstiskām vairākkārtējām pretenzijām vienu reizi telefoniski atbildēja, ka "Mēs (SIA "Glaskek Latgale") tikai dēļ Jūs nebrauksim tos logus-durvjus labot!!!

Un nevajag tik vieglprātīgi domāt, ka tā 5-gadu garantija kaut ko nozīmē tiem logu-durvju ražotājiem!!!

REZULTĀTĀ es uz SIA "Glaskek Latgale" ražoto logu un durvju REMONTU jau iztērēju apmēram viena loga CENU, bet diemžel tas vēl nav viss, jo jāliek pietrukstošās blīvējošās gumijas Aluminiju durvīm!

Neperciet "GLASKEK" logus un durvjus!

V

R Rita 20.03.2011

Viniem ir pienakums nomainiit braaki!Lai liek pa jaunu.

Z Zigmunds 09.04.2011

Autoram taisnība. Glaskeks sūdīgs kantoris. Pa ziemu man 3 durvis pārvērtās savērptā trapecē.
Augšā un apakšā parādijās šķirbas, pirkstu var iebāzt, kur attiecīgi uzsala 1 cm biezs ledusslānis.
Kamēr 3 reiz dienā neizkasīsi ledu par aizslēgšanu vari nesapņot. Atsūtīja 2 "spečukus" šis 1 stundu kautko pakrāmējās ap vienām durvīm, palika vēl sliktāk, galīgi sačakarēt pārējās neļāvu, ārā -20.
Šie tikai noplātija rokas un aizlaidās prom.
Bērzaunes ielā ofiss ir ciet, menedzeris Dālis ir atrodams tikai uz telefona. Principa šis mani pasūtīja uz trīs burtiem, teica lai braucu uz D-pili, un rakstu iesniegumu kautkādai Inese.
Tas ka Dāļa Sabaļa paraksts ir uz līguma viņam pie kājas.
Tādas lūk GLASKEKAM 5 gadu garantijas.
Rakstīšu iesniegumu PTAB.

A alex 09.04.2011

Kas Tur pie Kājas... Viktors ir lāga džeks

č Čekists 03.05.2011

Man arī "GLASKEK Latgale" PVC-logi un Aluminija durvis un es jau izterēju uz to remontiem vēl viena loga CENU!
Tāpēc "GLASKEK Latgale" logus un durvjus pirkt STINGRI NEREKOMENDĒJU!!!

Z Z. 17.10.2011

Man atkal likas ka tikai ar Glasshouse logiem var iegrabties, kur skirbas gar malam, kaa tas ir man!!! Ari neiesaku!

O Olga 01.11.2011

Neznaju o 4jom vi, u nas vse okna Glaskek, lodzija zasteklena, vsjo stoit uze boleje 5 let, otli4noe ka4estvo, zimoj i letom nikakix problem. Vsja na6a semja o4enj dovoljna, i vse na6i druzja takze postavili sebe okna Glaskek, a vot kto pozalel deneg i svjazalsja s malenjkimi firmo4kami, jakobi po de6evle, to tam pozaleli na dolgo, problem xvatilo s golovoj:)

A ainarsbatja 02.10.2014

Man pirmie 3-kameru Glaskeka logi jau stāv vairāk kā gadus 10, un pagaidām nekas nav salūzis un saplīsis..., kā arī siltumu tur normāli...Un ņemot vērā ka logi ir diezgan lieli 1, 80 uz 1, 50 un ka māja ir celta 58 gadā un apkure ir no krāsns - logi apsarmo no apakšas tikai 2 cm platumā un tikai rudenī bet pa ziemu ir viss OK. 2007 gadā otram stāvam nopirkām vēl 9 logus ar 5 kamerām un arī līdz pat šai dienai nekas nav salūzis...Tā ka uzskatu ka šis raksts ir tlkai konkurentu triks lai apkaunot šo firmu...

L Legioner16 24.10.2014

Glaskek Latgale, Glaskek un vēl ("Glasteks" SIA, logi un durvis)
Hanzas iela 16, Rīga, LV-1045 ir dazādas firmas, vai tas ir viens un tas pats uzņēmums?