www.sudzibas.lv Glamira.lv Briesmīgs serviss

Glamira.lv - Briesmīgs serviss

Es vēlējos iedgādāties saderināšanās gredzenu savai draudzenei. Tā kā jau biju noskaidrojis viņas vēlmes un latvijas veikalos neko līdzīgu neatradu, tad nolēmu riskēt un iegādāties gredzenu internat veikala glamira.lv

lasot par uzņēmumu un citas atsauksmes ticēju, ka viss būs labi, bet tas izvērtās par ļaunu murgu.

Gala rezultāts ir tāds, ka tagad man ir dārgs gredzens, kurš īsti labi neder un uz draudzenes smalkās rokas izskatās briesmīgi. Lieki piebilst, ka viņa tādu gredzenu nevalkās.

Klienta pieredze glamira.lv ir briesmīga un nevienam neisaku iepirkties šajā interneta veikalā.

D Dāvids Daniels 30.06.2022

Glamira dod 60 dienas, lai bezmaksas mainītu gredzena izmēru. Pēc savas pieredzes esmu sūtījis uzņēmumam atpakaļ 2 gredzenus un saņēmu jaunus ar pareiziem izmēriem, gredzenu izskats nebija bojāts, savukārt klientu apkalpošanas personāls bija ļoti jauks un sniedza jebkāda veida atbalstu.

Protams, ja Jūs sapratāt, ka gredzens neder par vēlu un neiesūtijāt gredzenu laikā, tad Glamirai ir tiesības atteikt Jums, tomēr esmu pārliecināts, ka visu var sarunāt.

Tā, piemēram, zinot, ka nespēšu atgriezt gredzenu laikā, zvanīju iepriekš uz klientu atbalsta centru un sarunāju, ka to atļaus izdarīt vēlāk.

M MirdzaSt 25.03.2024

Glamiras klientu serviss ir ļoti zemā līmenī. Nepiesūta preci termiņā, nobīde, bez brīdinājuma ir par vairākām nedēļām un nezinu vispār, vai pasūtījumu atsūtīs. Iespējams, ka nodarbojas ar krāpšanu.