www.sudzibas.lv Gk Neiroklīnika Neiroloģe Santa Ašmane - nepamanīja insulta pazīmes

Gk Neiroklīnika - Neiroloģe Santa Ašmane - nepamanīja insulta pazīmes

2013. gada 22. martā sniedzu sabiedrībai informāciju par to kā Gaiļzera (SIA RAKUS) slimnīcā strādā neiroloģe Santa Ašmane:http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/112549/slimnieks-aldis-gailezera-jutos-ka-galas-gabals-kautuve Kopš tā laika mans veselības stāvoklis ir palicis nemainīgs, tas nozīmē, ka ar neiroloģes Santas Ašmanes neizdarību manai veselībai tika nodarīts diezgan nopietns kaitējums. PĒC VESELĪBAS INSPEKCIJAS VEIKTĀS PĀRBAUDES NEIROLOĢE SANTA AŠMANE TIKA ADMINISTRATĪVI SODĪTA. Tika konstatēts pārkāpums SIA"RAKUS" SERTIFICĒTA NEIROLOGA SANTAS AŠMANES darbībā un sniegtā veselības aprūpe ir atzīstama par NEATBILSTOŠU ĀRSTNIECĪBAS LIKUMA 37. PANTA PIRMĀS DAĻAS 1. PUNKTAM, līdz ar to ir izdarīts administratīvais pārkāpums, atbildība par kuru paredzēta LATVIJAS ADMINISTRATĪVO PĀRKĀPUMU KODEKSA 45.1 PANTA PIRMAJĀ DAĻĀ. Tikai ar šo viss vēl nebeidzās... diemžēl. Kā jau iepriekš rakstā minēju, decembra sākumā sāku slikti justies – sāpēja galva, vilka kreiso roku un plecu, paaugstināts asinsspiediens, redzes traucējumi – dubultošanās. Ņemot vērā šos simptomus, profesionāls ārsts, neirologs, manā gadījumā profesionāla neiroloģe Santai Ašmanei, SIA RAKUS insulta vienības neiroloģe, epileptoloģe VARĒJA paredzēt INSULTA risku un VARĒJA REAĢĒT NEKAVĒJOTIES. VARĒJA????? PROTAMS, KA VARĒJA! Tikai viņai bija VIENALGA. Viņa steidzās! Cilvēciskais faktors? NĒ! NOLAIDĪBA! Uzskatu, ka šī persona, kura tikai uz papīra ir profesionāls neirologs, epileptologs, insulta vienības neirologs NEVAR strādāt ne ar cilvēkiem, ne ar dzīvniekiem... pat akmeni neliktu viņai uz galda, lai apskata. Ar savu steidzīgo attieksmi šī persona veicināja slimības tuvošanos man. Nepievērsa uzmanību, bija nevērīga, iedomīga un pompoza. Pasaku atklāti, ka Santa Ašmane ir 100 % vainīga pie tā, ka saslimu ar tik ļoti nesaudzīgu slimību - INSULTS - daļēja ķermeņa paralīze, daļējs, bet nopietns smadzeņu audu bojājums, ļoti smagi izteikta funkcionēšanas ierobežojumu pakāpe, 1. grupas invaliditāte. Ar šo gribētu aicināt Jūs - nepierakstieties un neapmeklējat neiroloģi Santu Ašmani SIA RAKUS vai jeb kur citur viņas pieņemšanas praksē. Pasaudzējiet sevi, lai nenotiktu tā kā notika ar mani. Santa Ašmane NAV ĀRSTS.

R retferdighet 16.11.2015

Labdien! Vēlvienu cilvēku ir izkropļojusi neiroloģe Santa Ašmane! Šī saucamā ārste ir ļoti skaļi pasniegta kā profesionālis, bet viņa ir bezadbildīga neiroloģe. Neiesaku doties pie neiroloģes Ašmanes uz pieņemšanu! Šī augstu sevi vērtējošā S . Ašmane māk tikai skaisti runāt, un skaisti uzrakst't, bet darbos Ašmane neiroloģe ir tukša vieta. Kad S. Ašmanei beidzot atņems ārsta licenzi? Tāpat kā rakstā rakstīts arī pret manu mammu viņas attieksme bija bezatbildīga ķā rezultātā mammu izglābt neizdevās viņa nomira no S.Ašmanes nepareizi uztādītās diognozes. Kā tāda S.Ašmane var strādāt par ārstuz?Skumji ka ir tādi bezadbildīgi ārsti!

B bezadbildiba 17.12.2015

Šausmas!

B bezadbildiba 17.12.2015

UZMANĪBU, BĪSTAMI VESELĪBAI!Aizejot pie Ašmanes, biju šokēta par viņas haotizmu, bezadbildību! Slikti jutos, sapes muguras rajonā. Ašmane mani nosūtīja uz rehabilitāciju, masāžu. Bet izrādījāska esmu stāvoklī. Šokēta biju par Ašmanes augšprātību, lepnumu. Izlasot rakstu, varu tikai pievienoties rakstītajam! Tāda neiroloģe kā Ašmane nedrīkst strādāt ar cilvēkiem. Šādu bezadbildīgu ārstu vieta ir cietumā, tā tālāk no cilvēkiem! Grūti spriest, kas notiks tālāk, ja Ašmani kāds ar likumu neapturēs, bet varu teikt to, ka ar katru tādu bezadbildīgu, paviršu attieksmi, pret cilvēkiem, Ašmanes visatļautība, nesodāmība turpināsies, tad labākā gadījumā izkropļotu cikvēku pieaugs ar katru dienu, vairāk un vairāk. NEAPMEKLĒJAT ŠO NEIROLOĢI, SARGAT SEVI NO ŠĪS BEZADBILDĪGĀS AŠMANES !

B bezadbildiba 21.12.2015

Kā šī bezadbildīgā Santa Ašmane var būt Epilepsijas vienības vadītāja, neiroloģe, vēl jo vairāk doktorante ja cilvēki dēļ viņas mirst un paliek par invalīdiem uz visu atlikušo dzīvi. dēļ viņas bezadbildības, vienaldzības, lepnuma, nepareizi noteiktām diagnozēm Šādai pašpasludīnātai profesionālei ir vieta aiz restēm ! Dzirdēju ka Ašmane ir administratīvi sodīta par savu bezadbildīgo attieksmi pret cilvēkiem. Interesanti, vai S Ašmane pret saviem radiem, tuviniekiem tāpat izturās un pataisa par invalīdiem.vai pat abglabā.

B bezadbildiba 21.12.2015

Ašmanei ir jāatņem license viņa nosauca mani par narkomānu.
Brutāli izņirgājās par manu slimību tipa pateica redz kā tev neveicās ka piedzimi ar šādu slimību tev neveicās tā ir kā loterija un pati stulbi smaida un smejas.
Kas viņa vispār par ārsti ja eju pie ārsta mani interesē kā uzlabot savu veselību.
Santa Ašmane ir klaji neprofesionāla iedomīga cilvēks kas izsturās ar nievu un riebumu pret pacentiem,gaidīju no ārsta palīdzību sagaidīju izsmieklu un cinismu.

б Безымянная 02.04.2016

Я, честно говоря, читаю ваши комментарии и ржу. Как можно быть такими злыми? Это врач от Бога, у которого очереди по 3-4 месяца даже за деньги. А вы здесь сидите и слюной брызжете. Складывается впечатление, что 80% комментариев от других врачей, у которых банальная зависть. Она многого добилась, знает своё дело и делает его без единой помарки, в то время как люди, называющие себя врачами одним словом «таланты» горазды только годами лечить (простите, ошиблась калечить) и строить из себя величайших знатоков медицины. Безумно рада, что в своё время мне посоветовали именно её. Господа, если в школе вас плохо научили читать, то это весьма прискорбно, так как её специализация – эпилептология, если у вас болят спины или вы страдаете ещё какого-либо рода хренью, а мозгов, сходить к другому врачу нет, то это уже на всю жизнь. У неё работы навалом (амбулаторная, стационарная часть, конференции) + студенты, которых она обучает. Ваши каждодневные истории о жизни готовы выслушать обычные неврологи, к которым, спешу заметить вы попадёте уже спустя пару дней, ну максимум недельку.

A ambre99 16.11.2016

Tad , kad Jūs izkropļos Ašmane labākajā gadījumā tad gan vairs tā nerunāsiet un tad varēsi ierēkt par to ka esat izkropļota ar Ašmanes roku . Rzi dalše smejoca paslednij tot kto smejoca paslednij !

Z Zane1984 13.07.2016

Izlasot visus komentārus, var saprast, ka rakstījis viens cilvēks, kuram nu ļoti nepatīk daktere, tad tagad pasācis nomelnošanas kampaņu. Pati esmu apmeklējusi dakteri Santu Ašmani, ieteikusi citiem, ļoti, loti apmierināta, tā kā man galvenais ir saņemt profesionālu, konkrētu padomu, diagnozi, nevis tukši papļāpāt, tad Santa Ašmane ir īstais dakteris. Augstu vērtēju dakteres Santas Ašmanes profesionalitāti, pieraksts pie dakteres ir NENORMĀLS un nemaz tā nevar tikt.

A ambre99 16.11.2016

Zane vai tik Jūs pati neēsat tā Ašmane , kas tik ļoti aizstāv cilvēku izkropļotāju ? Par Ašmani cilvēku izkropļotāju nekas labs nav dzirdēts ! Tas ka ir pieraksts pie šis neārstes tas nenozīmē , ka viņa ir profesionāla savā amatā ! Un sāksim ar to , ka pie visiem neirologiem ir rindas , jo Latvijā viņu ir maz !Ašmane neveselīgi , ciniski ņirgājās par cilvēkiem !

J Jūlija 13.11.2017

Varu pēc pieredzes teikt, ka cienījamā daktere Santa Ašmane ir viena no labākiem speciālistiem mūsu valsti. Manā gadījumā viņa bija pirmā, kas uzstādīja precīzu diagnozi un nozīmēja adekvātu ārstēšanu. Nu jau 6 gadus regulāri pie viņas eju. Veselība ir uzlabojusies. Paldies dakterei.

E elsa 05.11.2018

Es arī esmu bijusi pie dr.Ašmanes, un nepieciešamības gadījumā ietu tikai pie viņas. Nav labāka, profesionālāka un gudrāka neirologa Latvija! Un aizverieties, nomelnotāji!

E Epileptikis 02.01.2024

Tiem kas nedzīvo Rīgā vispār ir nereāli ar viņu sazinaties. Par pacientiem Ašmanei ir pilnīgi vienalga. Apmeklējuma laika vari nemaz nestāstīt par to kā Tu juties jo viņa visu laiku vārīsies kaut ko par savu. Pēc pāris mēnešu gaidīšanas rindā aizbrauksi uz Rīgu, uz 30 min, kad vienīgais ko viņa varēs pateik, būs, es nezinu. Par zāļu daudzumu ko viņa man grūž iekšā es vispār brīnos kā kam kuņģis un aknas vēl tur. Pierakstīs klāt vēl kaut kādas stipru atkarību izraisošas zāles, no kuram paliek tikai sliktāk. Uzskatu ka arī man ir tikai sabojāta veselība.