www.sudzibas.lv Gjensidige VASTS VALODAS LIKUMA PĀRKĀPUMS

Gjensidige - VASTS VALODAS LIKUMA PĀRKĀPUMS

Dārgie cietušie un draugi! Ja gadījumā esat savu automašīnu apdrošinājuši GJENSIDIGE, tad rēķinieties, ka Jums var sanākt nonākt saskarsmē ar pilnīgu analfabētu - cilvēku, kurš ir atbildīgs par automašīnu atlīdzību izmaksu un ir atbildīgs par transportlīdzekļu atlīdzības izmaksu zādzību gadījumos!

Cilvēku sauc GENĀDIJS OĻHOVSKIS un vienīgie vārdi, kurus viņš pārzin valsts valodā, tātad latviešu valodā ;) ir JĀ un, protams, arī vārds NĒ.... Tas jau nebūtu nekas, ja šī tikšanās ar viņu būtu uz ielas, bet, ja jautājums ir par zādzību un atlīdzības saņemšanu vai arī atteikumu, jo VIŅŠ LATVISKI SAPRATA UN VARĒJA PATEIKT TIKAI DIVUS VĀRDUS, pastāv ļoti liela iespējamība, ka Jūs atlīdzību par nozagto autiņu...nekad dzīvē nesaņemsiet, jo pieteikuma pieteikšanas brīdī vai telefona sarunā ar šo cilvēku nerunājāt kādā no citām viņam saprotamām valodām, piemēram, krievu val. Pēc mūsu sarunas, kas notika latviešu valodā, GENĀDIJS OĻHOVSKIS tikšanās laikā savā birojā, neatcerējās vairs nevienu vārdu, jo kā beigās izrādījās nebija neko sapratis....tikai JĀ un NĒ..... Starp citu naudiņu par nozagto mašīnu gaidu, nu jau gadiem ;)

L Latio Fox 20.03.2013

Njaa, un taadi deksemplaari straadaa kantoros, kuri paarstaav cilveeku interesese!!!
Iesuudzi vinu tiesaa par apzinaatu lietas novilcinaasanu, valsts valodas neprasas deel!!!
Saadiem kantoriem savaas reklaamaas vajadzeetu informeet, ka apkalpo tikai krieviski runaajosos!