Gjensidige - OCTA

Cietu autoavārijā kuru izraisīja Gjensidige Octa lietotājs. Saziņas proces un visas lietas risināšanas proces bija vienkārši drausmīgs. Vairākas dienas nekādas atbildes, kad dabūn rokās lietas vadītāju tad atbildes ir ļoti smieklīgas un absurdas. Visi skaitļi tika izdomāti no galvas, lūdzot izskaidrot nekas atpakaļ netika sūtīts. Vēlākās sarunas laikā caur telefonu apdrošināšanas kompānijas pārstāvji vienkārši rupji izturējās, pazemoja, noniecināja un izzākāja visu teikto. Šī kompānija grib tikai savākt naudu sev un nevēlās palīdzēt cietušajiem. Pat negribas domāt, cik lielas summas tagad pieprasīs tam cilvēkam kas izraisīja avāriju. Ir nācies saskarties ar dažādām apdrošināšanas kompānijām, bet šādu bērnudārzu redzu pirmo reizi.

18.10.2023

Gjensidige 18.10.2023

Sveiki!

Lūdzu, atsūtiet privāri uz mūsu profilu Jūsu lietas numuru, lai varētu noskaidrot vairāk par radušos situāciju.

Atvainojamies par sagādātajiem nepatīkamajiem brīžiem!