www.sudzibas.lv Gjensidige Apdrošināšana

Gjensidige Baltic - Apdrošināšana

Labdien vēlos informēt par to ka sī aptdrosināsana ir galīgi noraidosa pret klientiem biju apdrosinajis auto ģensidige apdrosināsanā sanāca negadījums un aizpildījām saskanoto biju vainīgais cietusais savējo dalu iesniedza apdrosinātājam a man sanāca tā ka bija daudz darīsanu un neuzspēju iesniegt tajās noteiktajās 10 dienās kad ierados iesniegt to saskanoto aktu tad sacīja ka esot par vēlu un visus zaudējumus dabūju nosegt no savas kabatas sajā situacijā rodas jautājums priekskam ir vajadzīga octa neiesaku so apdrosinasanas firmu nevienam

K Krishinjsh 05.05.2015

Nu nevajag kavēt, aizbrauc laikā un viss būs ok, tas tikai loģiski, ka neko viņi nesedz, ja nespēj laikā ierasties. Pats biju cietušais un naudu vajadzēja dabūt no vainīgās puses, kas apdrošinājās Gjensidige, rezultātā biju apmierināts, izmaksāja pat vairāk, kā biju gaidījis!

D Daina36 30.08.2018

Droši komentē kāds no firmas!

G Gatis 06.06.2015

Sanāk, ka visi citi vainīgi, ka prezidentam, redzies, daudz darīšanas. Ir nu gan tā tauta dumja. Starp citu, ja esi tāds biznesmenis, ka tādas darīšanas, kur problēma iedot kādam citam auto ar saskaņoto aizvest apdrošinātājam? Bet kopumā, cienītais, likumi ir rakstīti, lai tos ievērotu, nevis lai pārkāptu, aizbildinoties ar to, ka nav laika ievērot.

A andzius 06.06.2015

bet citas apdrosinaasanas ir pretimnakosaakas jo ir arii taada lieta kaa cilveeciigais faktors bet jus komenteetaaji laikam izskataties peec burtu kalpiem

Latviešu tautas 07.06.2015

Arprats! Kur tad pasaule ripo!

G Gatis 08.06.2015

Ko tad nepirki octu tajās "preimnākošākajās apdrošināšanās"? 3 reizes varam minēt, kas bija kritērijs, pērkot octu.

A andzius 10.06.2015

laukumaa kur nopirku masinu bija iespeejama tikai sii apdrosinaasana un tici man taa nav leetaakaa