www.sudzibas.lv Gjensidige Apdrošināšana KASKO

Gjensidige - Apdrošināšana KASKO

Uzmanaties no Gjensidige kasko apdrošināsanas ! Kad man nozaga mašīnu viņi atmaksā nevis summu par kuru ir a/m apdrošināta -pašrisks un - nolietojums 1% mēnesī, bet gan vadoties pēc ''savu ekspertu'' noteiktas tirgus cenas (kaut gan pašriski bija 0 % )un tad -pašrisks un - nolietojums 1% mēnesī ...Līgums protams sarakstīts caur puķēm, ar zemūdens akmeņiem ...Tā kā izvairieties no Gjensedige KASKO (Tāpēc jau viņi ir lētākie ...)

G Gatis 05.08.2009

Tas, ka tu esi lohs un nejēdz līgumus lasīt, nenozīmē, ka tie ir aplami uzrakstīti. Man arī auto ir Gjensidige drošināts, nez kāpēc līgums ir saprotams un par tirgus cenu arī biju informēts.
Tas, starp citu tāpēc, lai visādi tev līdzīgie lošaras nebūtu ieinteresēti krāpties ar apdrošināšanu, lai no līzinga tiktu vaļā.

L Linda 05.08.2009

visi apdrošinātāji maksā tirgus cenu!!!

A apdrošinātais 07.08.2009

Cik ir bijusi darīšanas ar AAS BALVA, tad tā ir vienīgā kompānija, kura izmaksā summu, kas tiek aprēķināta no apdrošināšanas polisē minētās summas.

H Hugo Djego 07.08.2009

Nu brāl, tas viss saucas bizness.Ja atmaksās to, kas pienakas, tad apdrosinātājs nevarēs nopelnīt.Bet pelnit grib visi.

M makarons 17.08.2009

Zinu, ka pilnīgi nemainīgs pašrisks visu polises laiku ir letakpasam.lv. Viņi ļoti godprātīgi izmaksā atlīdzības un arī iesaka labus autoservisus, ja vajag ko labot.

E Emilija 17.08.2009

letakpasam.lv auto nozagšanas gadījumā izmaksā 90% no auto vērtības, pašrisks 10%..un nav nekādu zemūdens akmeņu.

A arn 08.11.2009

Esmu griezies LTAB, jau 3 mēneši skata lietu, nevar dabūt lietas materiālus no Gjensidige. Bet katrā gadījumā ir vērts griezties, jo cik zināms 50% gadījumos apdrošinātāju lēmums tiek atzīts kā nepamatots. Kopš manu auto sasita pagājūši jau 8 mēneši, nākošreiz apsveru, ka vieglāk būs griezties tiesā un pieprasīt atlīdzību no tiešā avārijas izraisītāja, nevis iet OCTA atlīdzības ceļu, kur visi domā kā ietaupīt uz cietušā rēķina. Šādi tiesas darbi varbūt sabiedrībai liks aizdomāties kādu īsti OCTA apdrošinātāju izvēlēties - lētāko vai uzticamāko. Neaizmirstiet, ka tāmes apmērs jāsedz pilnībā neatkarīgi kādu atlīdzības veidu izvēlaties, atšķirība var rasties tikai jaunu un lietotu detaļu iegādes sadaļā, kas ir niecīga starpība ! Gjensidige mēdz izdomāt dažādas pasaciņas, lai skaidrās naudas izmaksa būtu krietni zemāka nekā remonta tāmes apmērs. Nepalieciet vienaldzīgi un cīnaties par savām tiesībām !!! Tad arī apdrošinātāji nevarēs spekulēt, ka lielākā daļa atmetīs ar roku !!!
Nešaubos, ka kasko lietās viņi rīkojas līdzīgā manierē. Tas nekas, ka līgums parakstīts. Līgumā tu vari parakstīt sev nāves spriedumu, bet ja tas neiet kopā ar LR likumdošanu, tad šis punkts Tev nav saistoš.

V Viktors 23.11.2009

Ja man ari tada lieta GJENSIDIGE man sasita masinu labot nav iespejams labot, noverteja uz 190 ls vertetajam prasiju kadel ta ss skatijos netradu tadu masinu tagad iesu talak jo ta ir apzagsana!

R Ruts 10.12.2009

Esmu atguvis naudu pilna apmera, drosi varat versties LTAB, palidzes.

L Lauma 03.02.2010

Pilnīgi mans gadījums! Visur tiek pīti iekšā mistiskie eksperti, kaut kāda neskaidra informācija.. Tikai man bija sasista mašīna un mani vēl mēģināja iebiedēt, ka ja mani "ekspertu" summa neapmierina, viņiem ir tiesības man atstāt mašīnu un atrēķināt viņas vērtību no atlīdzības.. a kam man to lūzni?

K klients 19.02.2010

Šajā kantorī strādā neprofesionāli darbinieki - darbinieki, kuri mācās vakarskolā, tātad pamatizglītība, vadība, kura angliski ne vārda neprot, viena daļa pat nezina apdrošināšanas noteikumus, līdz ar to rodas dažādas problēmas. Kā gan mēs varam sagaidīt profesionālu apkalpošanu?

K kaspars 19.02.2010

Man tas pats bija ar šo kompāniju:( Arī griezos caur ltab.lv i spravedlivostj vostarzestvovala:)

R Ruts 23.02.2010

Liepājas Gjensidige ofisā klientu klātbūtnē divu metru attālumā viena darbiniece vēl kājas visā garumā zelēja ar krēmu, nu common ... vispār ir minimāla izpratne ko nevajadzētu darīt klientu klātbūtnē ? :)))

F Frenkija 18.03.2010

Divus gadus drošinu jaunu mašīnu Gjensidige, šogad ziemā notika neliels negadījums - pati ieslīdēju grāvī sniegā un norāva aizmugures bamperi, minimāli iebuktēju durvis ( nezinātājs neievēros). Saņēmu tāāāādu aprošināšanas naudu, kas pārsniedza manas 2 gadu iemaksas!!!
Manuprāt kompānija ir super, bet daudz kas atkarīgs no vērtētāja. Pati biju visu sabildējusi, arī vērtrētājs strādāja profesionāli, tāpēc tāds rezultāts! Galvenais bez nekādām problēmām - tikai uzrakstīju iesniegumu un pēc 3 nedēļām nauda bija manā kontā!

S ssssss 28.05.2010

Frenkija tu laikam strada pie viniem kantori, un tapec reklame vinus.

W www.sabojaauto.lv 27.03.2011

www.sabojaauto.lv

J Jana 26.07.2011

Iesaku drosinat ERGO mums tur visos gadijumos viss ir izmaksats!