www.sudzibas.lv Ģirts Jansons / Ģirts Lūsītis Krāpšana (Cilvēku apkrāpšana, ilgtermiņa, atkārtoti gadījumi)

Ģirts Jansons / Ģirts Lūsītis - Krāpšana (Cilvēku apkrāpšana, ilgtermiņa, atkārtoti gadījumi)

Lūdzu, esiet uzmanīgi. Saudzējiet sevi no šī krāpnieka un citiem krāpniekiem. Nekad neiesaisties darījumos ar šo cilvēku un ziņojiet policijai, ja esi ar viņu saskāries - policijā jau ir informācija par viņu.

Ģirts Jansons (iepriekšejais, dzimtais uzvārds - Ģirts Lūsītis) ir krāpnieks. Gadiem jau apkrāpj cilvēkus. Esmu gan pats saskāries savos biznesos un auto nomās, gan no neskaitāmiem cilvēkiem un ģimenēm saņēmis informāciju par šī cilvēka krāpnieciskiem nodarījumiem.

Pēc nelielas interneta izpētes Ģirts Janons (Ģirts Lūsītis) ir sēdējis cietumā Maltā par krāpšanos ar zagtām krefītkartēm. Šeit atrodama papildus informācija un Maltas tiesas atzinumus.
Tiesas materiālā atrodams dzimtais uzvārds Lūsītis, taču dzimšanas datums no personas koda precīzi sakrīt. Uzvārdu nomainīja aprecoties Latvijā. https://goo.gl/Aehdyf

Cilvēks izmanto jebkuru iespēju krāpties ar zagtām bankas kartēm, cilvēku personīgo informāciju - ņem kredītus uz cilvēku vārda un pēc tam nozūd atstājot cilvēkus un ģimenes nelaimē.

Padalos ar informāciju tiem, kas viņu meklē vai vēlas nodot informāciju Valsts policijai:
Esošais vārds, uzvārds, iegūts pēc aprecēšanās Ģirts Jansons
Dzimtais vārds, uzvārds Ģirts Lūsītis - droši iegooglējiet.

Ir daudzi raksti no ziņām Latvijas un ārzemju portālos par Latviešu grupējumu, kas Maltā sēdēja cietumā par šādām rīcībām. http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/333653-latviesus_par_viltotu_kreditkarsu_lietosanu_iesedina_maltas_cietuma

Ģirta vecāku vārdi - pieminēti publiskajā Maltas tiesas atzinuma dokumentā (minēts augstāk).
Zaiga Lūsite
Māris Lūsītis

Māju adrese: Vecpiebalgas nov., Vecpiebalgas pag., Vecpiebalga, "Piebaldzēni" - 15
Šajā adresē Zaiga Lūsīte bija reģistrējusi savu individuālo saimniecisko darbību (Publiskie Lursoft dati) DINEJA ZL, IK (iepriekšejais nosaukums: Z.Lūsītes individuālais uzņēmums "DINEJA")

Domāju, ka tur meklējama šī persona, vai cilvēki, kas viņu pazīst. Rīgā mitinās ziepniekkalnā, valdeķu ielā.

Saziņai izmanto (izmantoja) šādu e-pastu [slēpt]@inbox.lv. Ja ir vēl kādi dati pieejami - lūdzu ierakstat komentārā, lai cilvēki zin un var nodot policijai - šadi var atrast līdzīgus krāpšanās gadījumos ar šo personu.

facebook šis konts: maina gan uzvārdu, bet piefiksējiet - https://www.facebook.com/Girts39

Raksta mērķis ir palīdzēt Latvijas cilvēkiem būt uzmanīgiem, kad sastopās ar krāpniekiem.

! Izmeklētāju un policijas parstāvju saziņai ar mani, raksta iesniedzēju izmantot e-pastu: [slēpt]@inbox.lv

Tāpat arī droši visi upuri un cietušie rakstiet man, lai varu turpināt apkopot informāciju un nodot policijas iestādēm.

Veiksmi visiem!