www.sudzibas.lv Girts Budanovs Būvnieks Ģirts Budanovs krāpnieks

Girts Budanovs - Būvnieks Ģirts Budanovs krāpnieks

Labdien! Kāds lūdzu var palīdzēt atrast būvnieku Girts Budanovs. Iesāka darbus, paņēma naudu materiāliem un pazuda, uz zvaniem, īsziņām neatbild. Ļoti komunikabls, pieklājīgs ar izcilām runas dotībām un pārliecināšanas spējām, kas rada pirmo patīkamo iespaidu un kliedē visas šaubas par šīs personas mantkārīgajiem nolūkiem.

J

A Agnese-2022 02.02.2022

Jā, ir tāda lieta. Šī persona ir ar tādām dotībām un izmanto to savtīgos nolūkos. Cerams ka izdevās konfliktu atrisināt, bet ja nē, tad varu palīdzēt ar info par atrašanos.

J Julija13 14.06.2022

Pilnīgas muļķības ko šeit raksta par šo būvnieku! Izdara darbus ātri un kvalitatīvi, materiālus gādājam paši nevis būvnieks! Šī persona ir sagādājis materiālus par labākām cenām, bet vienmēr ar piegādātāju norēķināmies mēs!
Ar Ģirtu jau sadarbojamies vairākus gadus un nekad nav bijusi nekāda problēma!

A Agnese-2022 14.06.2022

Ja Jūs viņš nav vēl apmānijis, tad es Jūs apsveicu, Jums noveicās!
Es ticu šī cilvēka sliktai pieredzei. Jautājums tikai viens- kāpēc cilvēkam būtu jāraksta muļķības, ja šis būvnieks nav pat tāda mēroga celtnieks, lai būtu konkurentu lokā!