www.sudzibas.lv Girlsofriga.lv Eskorta meiteņu privāto fotogrāfiju izmantošana bez tiesībām uz to

Girlsofriga.lv - Eskorta meiteņu privāto fotogrāfiju izmantošana bez tiesībām uz to

Šī mājaslapa izmanto ne tikai web scraping, lai no dažādiem portāliem savāktu un apkopotu informāciju par eskorta piedāvājumu, bet arī publicē meiteņu fotogrāfijas no tādiem portāliem kā facebook, odnoklassniki, kā arī fotogrāfijas kas iegūtas no privātām sarakstēm - domāts ar šīs lapas pārstāvjiem, kas uzdodas par potenciālajiem eskorta pakalpojumu pircējiem.

Šīs negodīgi iegūtās fotogrāfijas pēc tam tiek publicētas, itkā tikai pieejamas "VIP lietotājiem" - kaut gan šo šķērsli apiet ir ļoti viegli un aptuveni stundas laikā var iegūt desmitiem privātu fotogrāfiju.

Pēc whois datiem tika zvanīts domēna īpašniekam, kas noliedza ka viņam tas pieder un beigu beigās nometa klausuli. Mājaslapas administrācija atteicās dzēst negodīgi iegūtās fotogrāfijas, noliedzot savu vainu un beigu beigās arī pārtraucot kontaktu.

Pēc whois datiem. Uz šī paša telefona/e-pasta kombinācijas ir reģistrēts domēns d3.lv .

Dainis 12.12.2017

Kad šīs sievietes kļuva par eskorta meitenēm, jau vajadzēja rēķināties ar šāda veida sekām, internets ir vieta , kur ja, kas nokļūst automātiski ir publiski pieejams un ir vesela loderu industrija, kas to izmanto.

M Msteeq 12.12.2017

Latvijas Republikā tas ir pretlikumīgi, šeit eksistē autortiesību likums, kas aizliedz, ja ne no facebook novilktu, tad no personīgās sarakstes iegūtu datu pārpublicēšanu.

"Industrijas" mums nav tādas, vismaz pagaidām. Ir tikai pāris ne pārāk gudri cilvēki, kas ir iedomājušies ka ir super-hakeri uz kuriem likumi neattiecas.

Tu jautāji meitenēm? Varbūt viņas iedod bildi gan sarakstē, gan iedod darba devējam. Es tiešām nesaprotu kur te ir problēma. Meitenes tur strādā? Ja nē tad uz policiju.