www.sudzibas.lv Gints Ozoliņš (SIA "DCenter" valdes loceklis) Apmaksātā darba nepaveikšana / Garantijas remonta neveikšana

Gints Ozoliņš (SIA "DCenter" valdes loceklis) - Apmaksātā darba nepaveikšana / Garantijas remonta neveikšana

Ja jums ir daudz brīvā laika, patīk risināt problēmas un patīk, ka jūs “uzmet” - Gints Ozoliņš, SIA “DCenter” valdes loceklis, ir domāts tieši Jums! Vienojāmies ar viņu par privātmājas ventilācijas sistēmas izbūvi, par cenām un izmaksām nekaulējāmies. Kamēr pie mums varēja nopelnīt, tikmēr Gints Ozoliņš atbrauca, savu darbu agrāk vai vēlāk padarīja (arī neiztika bez n-tajām atgādināšanas un skubināšanas reizēm), taču tiklīdz sākās problēmas ar uzstādītajām iekārtām, par ko viņam vairākkārtīgi paziņoju gan telefoniski, gan rakstiski pa whatsapp, tā šis cilvēks vairs nebrauc, nav sazvanāms, un uz whatsapp ziņām neatbild - jau mēnešiem ilgi. Faktiski, kamēr tika maksāts, tikmēr brauca, bet kad jāsāk veikt garantijas apkalpošana un jāpabeidz savs darbs, par kuru jau samaksāts, līdz galam, tā cilvēks pazūd - tautas valodā runājot, klients tiek “uzmests”. Youtube esošajā D-Center videoklipā teiktais “mūsu uzņēmumā ir savākta profesionāļu komanda”, “piedāvājam labāko speciālistu pieredzi”, utml. ir tukši vārdi bez jebkāda seguma. Ja vien runa neiet par speciālistiem un profesionāļiem klientu “uzmešanas” mākslā.

P

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes