LV RU
www.sudzibas.lv Gints Lučins Nekvalitatīvs un neprofesionāls pakalpojums

Gints Lučins - Nekvalitatīvs un neprofesionāls pakalpojums

Uzmanieties no " meistara" Ginta Lučina, (tālruņa nr. 29789190) pēdējā mītnes vieta jelgavas novada līvbērzes pagasts.
Atsaucos uz viņa sludinājumu portālā www.ss.com, jo vajadzēja nomainīt dārza mājas jumtu. "meistara" teksti bija pārliecinoši, piekritu sadarbībai. Arī tāme-aptuvena - bija pieņemama. Iesākumā viss bija ok. Bet - vēlāk darbi apstājās, esot kas svarīgāks, es jau varot pagaidīt, līdz Jāņiem (nepajautāju, vai šāgada...)
finālā-
jumts netika pabeigts, darbs tika veikts neprofesionāli, čekus neuzrādīja (ir pamats domāt, ka par materiāliem pārmaksāju) , teritorija piedrazota ar materiālu atlikumiem, naglām, skrūvēm, siltinājuma fragmentiem.
Jā, teritorija tika iezīmēta ar krietnu daudzumu cigarešu izsmēķu, kaut arī turpat bija ugunskura vieta. Vācām to cūcību 2 pēcpusdienas, kas rezultējās ar diviem 50 l atkritumu maisiem.
Iespaids tāds, ka jauneklis kādreiz blakus stāvējis kādam jumta meistaram un nu mēģina darīt pakaļ...
Finālā pat dārza vārtu atslēgu nav līdz šim atdevis, telefona zvanus un e-pastus, arī facebook ignorē. Diemžēl avansu arī samaksāju, jo sākumā jau darbi ritēja labi.
Nu, bet zeme ir apaļa, gan dabūs visu atpakaļ, un pēc pilnas programmas! Tā, lūk, Gint Lučin!

Komentāri (2)

J jakya 09.05.2020

Par 100% piekrītu jūsu komentāriem.Darbu nepabeidza.Vispirms izmantoja triku,ka notekas uzliks par velti,jo pārsniedz manu budžetu.Tad saprata,ka tā nauda jādabū par citu ceļu.Vienkārši pielika lielāku jumta kvadratūru,vadoties pēc pasūtītā jumta seguma kvadratūras.Bet katram meistaram ir skaidrs,ka segumu pasūta + 10% no reālās kvadratūras.Centos to pierādīt,bet viņam savi rēķini,kurus nedara zināmus pasūtītājam.Tādēļ viņa cenas neatbilst sākumā runātajam. Tā arī nenovāca piedrazāto teritoriju.

J jakya 23.05.2020

Gint Lučin! Savā darbā tu pieļauj nepiedodamas kļūdas:1) vējkasti nestiprina pie latojuma,tādēļ izveidojas srauga starp sienu un vējkasti,
2) kondensāta plēvi nenogriež līdz ar jumta segumu,bet pārlaiž pāri pirmajam vējkastes dēlītim,lai kondensāts pilētu notekā.Tādas lietas jāzin katram jumta meistaram,pat iesācējam.Tev derētu apmācība pie laba meistara,Gint Lučin!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes