LV RU
www.sudzibas.lv Ģintermuiža Slimnīca Nekompetents darbinieks

Jelgavas psihoneiroloģiskā slimnīca "Ģintermuiža" - Nekompetents darbinieks

Rakstu šo sūdzību par Jelgavas psihoneiroloģiskās slimnīcas "Ģintermuiža", narkoloģiskās nodaļas darbinieci Inesi Rukmani. Tā nu dzīvē sanāca ka man nācās ārstēties šai iestādē no alkoholisma, kam negadās. Viss nodaļas personāls kā jau personāls, izņemot Inesi Rukmani. Viņas attieksme pret pacientiem augstprātīga un rupja, tipa jūs šeit esiet pēdējie pļēguri. Pati savu darbu veic pavirši, un negribīgi, nu tā lai tikai padarīts. Tāpat pacienti ievēroja ka pašai arī ir tieksme pret alkohola lietošanu. Ļoti kašķīga un ar citiem kontaktējas paceltā balsī, cenšas uzspiest savu viedokli. Slimnīcas teritorijā nodarbojas ar savu privātbiznesu, ienes un pacientiem tirgo kontrobandas cigaretes. Tāpat arī nes un tirgo gan personālam, gan pacientiem lietotus apģērbus un apavus. Domāju ka šāda nodarbe slimnīcas teritorijā nebūtu pieļaujama. Atrodoties darbavietā laiks būtu jāveltī savu pienākumu veikšanai, nevis blakusdarbiem. Loti negatīvs un pretīgs cilvēks, kā slimnīcas administrācija ar šādu darbinieku auklējas?

Komentāri (11)

D Didzis Rubenis 13.12.2016

Ooooh, Par šo dāmiņu var veselu romānu sarakstīt. Inese Rukmane dzīvo man kaimiņos ar savu dēlu alkoholiķi un zagli. Skaļa ģimenīte, bieži rīko orģijas lietojot alkoholu paziņu lokā. Man bieži nākas šai ģimenītei saukt likumsargus, jo viņi traucē manai ģimenei naktsmieru. Šodien pat kārtējo reizi dodos uz pašvaldības iestādi izteikt kārtējo pretenziju pret viņu naktsmiera traucējumu manai ģimenei.
Dēls Raimonds nekur nestrādā un arī nekad nav strādājis. Dzer spirtiņu kopā ar draugiem bomžiem, vazājas pa pilsētu skatoties kur ko nočiept priekš alkohola iegādes. Agrāk bija problēmas ar likumsargiem par cigarešu kontrabandu. Toreiz cik dzirdēju likumsargiem apsolīja sadarbību un laikam tika cauri ar izbīli. Inese pati ir pusei Jelgavas parādā, aizņemas naudu un neatdod. Manai labai paziņai joprojāmir parādā 80 Ls. Uzmanieties un neriskējiet viņai naudu aizdot, iepējams neatdos! Agrāk strādāja Ozolnieku pansionātā, no turienes viņu kolēģi izēda par viņas vīzdegunīgo un rupjo attieksmi pret viņiem. Ļauna un troķšņaina ģimenīte, novēlu viņiem "Lai veicas" !!!

Y yuks 05.09.2017

Inesei Rukmanei par goda un neslavas celsanu vajadzeetu komenteetaajus iesuudzet tiesaa

STUKACHS 13.03.2018

Pēc gada tikai pamodies? Pārmīzām jēgu, lai veicas...!

badzhoo 13.03.2018

Tu laikam esi tas yuks, kurš kopā ar Ineses dēlu Raimuhu pa naktīm dzerties, piemēslo ēkas koplietojamās telpas un skaļi uzvedies? Bet Tu taču pats labi zini ka Inesei problēmas ar naudu, malovata budjet priekš tiesāšanās. Nebūs par ko Jums cienītie alkaši šņabja pudeli nopirkt. Ha, ha, ha...:)

Dmitry Resnais 13.03.2018

«Inesei Rukmanei par goda un neslavas celsanu vajadzeetu komenteetaajus iesuudzet tiesaa»
A kāpēc tikai komentētājus a ne raksta autoru? Tipa raksta autors anonīms a komentētājs parakstījies ar it kā reālu vārdu un uzvārdu? A kur teikts ka tas Didzis Rubenis nav Aivars Bērziņs? Naivā tauta, tiešām izskatās pēc nodzērušos alkoholiķu prātošanas.

STUKACHS 13.03.2018

yuks, kad pļumpē aliņu neaizmirsti laicīgi pamīzt! Savādāk mīzali kāpj galvā!

badzhoo 13.03.2018

Tā famīlijā atbilst savam uzvārdam, Rukmaņi - Cūkmaņi ...kruta vai ne!

Dmitry Resnais 13.03.2018

«...vajadzeetu komenteetaajus iesuudzet tiesaa»...kaut kā lasās! yuks, kompja tastatūrā ir tāds taustiņš «Alt Gr», to lietojot kopā ar burtu taustiņu iegūst garinājuma vai mīkstinājuma simbolus. Tas tā, ja gadījumā to nezināji...!

STUKACHS 13.03.2018

yuks, rakstot lieto garumzīmes, savādāk baigi stulbi lasās. Teksts atgādina degradēta skricelējumu.

Dmitry Resnais 05.06.2018

yuks, tev dakteri slēpj ka esi DJEBILA ? Inesei blats Ģinterenē, palīdzēs!

STUKACHS 10.06.2018

yuks, Tu mētājies ar ĀŽIEM raksturīgiem ieteikumiem. Tikai ĀŽI sadarbojas ar likumsargiem!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes