LV RU
www.sudzibas.lv Ģintermuiža Slimnīca Nekompetenta darbiniece Iveta Lemešonoka

Gintermuiža - Nekompetenta darbiniece Iveta Lemešonoka

Šodien saskāros ar reti riebīgu darbinieci Psihoneiroloģiskajā slimnīcā "Ģintermuiža". Es visu saprotu, zemo atalgojumu, dīvainus un nezinošus klientus, rutīnu un to, ka mēs visi esam dažādi - taču kad itkā izglītots cilvēks - mediķis galu galā - atļaujas jau pāriet uz personiskas dabas aizvainojumiem, man tas šķiet nepieņami. Devos uz psih. neir. slimnīcu pēc izziņas darbam. Nepieciešams bija vērsties pie narkologa, kurš acis nepaceļot - parakstīja dokumentu, lai viņam Dievs stāv klāt, ka tiešām kādam "ar putniem" kaut ko neparaksta, un otra darbiniece Iveta Lemešonoka - pie kuras ierodoties kabinetā, es kā civilizēts cilvēks sāku vilkt nost mēteli, pirmais, uz ko man atcērt - es jums liku noģērbties? (Jelgavas slimnīcā reiz saņēmu rājienu, ka ienāku telpā virsjakā. Tad ko pie velna man darīt?) Tālāk seko ieskatīšanās manā lapelē uz kurieni man īsti ir vajadzīga izziņa ( Resocializācijas centrs darbam ar atkarīgajiem) - Kāda izglītība? Atbildu - ka ir profesionālajā bakalaurs sabiedrības vadībā un ārējo struktūrvienību vadītāja kvalifikācija. Nu un ko jūs tagad bez izglītības strādāsiet ar atkarīgajiem? Uz ko atbildu, ka nejau tos ārstēšu, bet organizēšu nodarbības u. c. pasākumus. Uz ko saņemu - nu ja, pabeidz visādi šitādi, un tad strādā ar atkarīgajiem! Visādi šitādi? Man atkārās žoklis. Atklāti sakot, ar tādu attieksmi saskaros pirmo reizi, esmu piedzīvojusi īgnumu, vēl sazin ko, un es neesmu ļoti konfliktējošs cilvēks, laižu gar ausīm, dabūju savus papīrus un dodos tālāk, taču apvainojumus par manu izglītību - pirmo reizi. Un par to no manis vēl iekasē naudu! FUJ! Vienkārši rada par sevi dzīves nepieņemta cilvēka priekšstatu!

L

Komentāri (4)

Es gan-gluži pretēji,šo ārsti ceļu debesīs un iesaku visiem kam vien ir ar tādas vajadzības kā risināt problēmas attiecīgajā jomā,man daktere palīdzēja un vēl vairākus zinu,kurus "izcēlusi" no bezcerīgiem stāvokļiem!Kompitenta,gudra,cilvēks zina ko dara!

K krtista medeja 26.04.2016

Man līdzīga pieredze ar šo ārsti. Arī teikšu, kā ārste atstāja nekompetentas un ne laipnas personas iespaidu. Bet pie Ivetas Lemešonakas nav nekad rindu, kad gribi, uzreiz var dabūt pierakstu. Tas jau arī izskaidro, jo pie tāda ārsta apmeklētāji izvairās iet. Ja vajadzīga profesionāla palīdzība, iesaku izvēlēties citu ārstu.

I ilmārs jansons 21.06.2017

Dr.Iveta Ļemešonoka-ļoti iejūtīga un sirsnīga daktere un zin ko runā un kā pamāca,un kā palīdz un uzklausa...

A Annushka 08.07.2019

Piekrītu - reti nejauka psihiatre. Skarba. Kad mēģināju stāstīt savu pieredzi, atcirta: "Man tas neko neizsaka." Uz to ambulatoro daļu vispār nepatīkami iet.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes