www.sudzibas.lv Ginta Pļaviņa Kāzu vakara vadītāja

Ginta Pļaviņa - Kāzu vakara vadītāja

Vairums jaunie pāri savu īpašo dienu atceras ļoti ilgi un pārsvarā atceras pozitīvu emociju dēļ. Mana lielā diena ir pagājusi, bet diemžēl esmu pamatīgi vīlusies, jo to sabojāja mūsu izvēlētā vakara vadītāja Ginta Pļaviņa:(
Izvēlējos viņu tāpēc, ka dažādās interneta vietnēs par Gintu Pļaviņu ir sarakstītas tikai pozitīvas atsauksmes, tāpēc biju pārliecināta, ka mana izvēle ir pareiza. Kad pāris reizes tikāmies, lai apspriestu manu kāzu dienu, priekšstats par Gintu bija pats pozitīvākais un biju pārliecināta, ka mana lielā diena būs izdevusies un, ja arī gadīsies kādi šķēršļi, tad Ginta noteikti visu izdarīs tā, ka neviens pat nepamanīs.
Diemžēl pēc kāzām apspriedos ar kāzu viesiem un viesu nama personālu, sapratu, ka daudziem nav pašas pozitīvākās atsauksmes pēc mūsu kāzām:( Pirmais, kas pēc manām domām ir pats trakākais, ka Ginta Pļaviņa atļāvās no svinību zālēs izdzīt māmiņu ar 1 gadiņu vecu meitiņu, jo meitiņa, pēc Gintas teiktā, pārāk skaļi runāja savā valodiņā, kaut arī Ginta runāja mikrafonā un visu ļoti labi varēja dzirdēt, bet mazo meitenīti mazliet varēja dzirdēt fonā. Man šķiet, ka tas ir nepieņemami, jo Gintai tika maksāta diezgan liela nauda par viņas darbu! Otrs trakākais brīdis bija tas, kad pasniedza karsto ēdienu, paspējām nobaudīt tikai zupu un kartupeļus ar pirmo iznesto zivi, jo pēkšņi sākās spēlē, kurā visiem bija jāpiedalās, un pa to laiku novāca visu silto galdu un uzlika salātu traukus. Kad nākošajā dienā gāju runāt ar viesu nama īpašnieci, tad viņa teica, ka vakara vadītāja esot iegājusi virtuvē un nobļāvusi, ka tūlīt būs jānovāc trauki un siltais ēdiens, jo viesi šeit nav nākuši izrīties! Pārējie vakara vadītājas izgājieni bija sīkums salīdzinājumā ar šo. Varu tikai piebilst, ka Ginta Pļaviņa ir vulgāra, rupja un kāzu svinību laikā izvēlējās dažus viesus, kuriem pievērsa pastiprinātu uzmanību ar saviem vārdu aizskārumiem, no kuriem daži pastiprināti lietoja alkoholu, lai nedzirdētu vakara vadītājas izteikumus par viņiem.
Esmu pārliecināta, ka daudziem šī vakara vadītāja ir novadījusi skaistas kāzas, bet manas diemžēl viņa sabojāja:(

B

G gintax 15.08.2013

Vajag precēties mīlestības dēļ.

Z Zigfrids 16.08.2013

Nu nezinu, laikam kāds nelabvēlis raksta! Mums Ginta Pļaviņa, pāgājušogad, novadīja perfektu kāzu banketu, atmosfēra bija brīva un nepiespiesta, Ginta juta publiku un strādāja ar to, visiem bija jautri. Tas, ka ir cilvēki, kuriem vairāk par visu garšo alkohols, ir visiem zinām fakts, acīmredzot jūsu kompānijā to bija vairums. Tādā gadījumā ir jātaisa viegla pasēdēšana Gogoļa ielas ieskrietuvē "2 promiles"!!! Nevajadzēs vakara vadītāju un degošajai dzirai paliks vairāk naudas!!!
Nu tad pa vienai...Priekāaa!

A ance2 28.08.2013

Arī mums, diemžēl, nepalika tas labākais iespaids par šo kāzu vadītāju. Un arī to konstatējām, kad jau par vēlu bija kaut ko mainīt, proti, svinību laikā. Viņa parādīja sevi kā vulgāra, neaudzināta sieviete ar saviem piedauzīgajiem jociņiem, kas no malas izskatījās patiesi jēli un truli. Turklāt atļāvās visus viesus uzrunāt uz TU, te neiet runa par jauniešiem vai viņas vienaudžiem, bet gan par mūsu vecākiem, vecvecākiem, kas manuprāt, ir vnk ļoti nepieklājīgi.
Tā ka, ja vēl kādam uznāk vēlme sabojāt savu lielo dienu, aiciniet šo "dāmu" un viņa darīs visu, lai jūsu lielā diena kļūtu "neaizmirstama":(

S Siqita 22.08.2014

Manuprāt, šeit izpaužās konkurentu nomelnošana. Ir būts Gintas Pļaviņas vadītajās kāzās, kuras bija brīnišķīgi un sirsnīgi novadītas, ar ļoti labu humora dzirksti! Kāzas nav ne dzeršanas, ne izrīšanās vieta.

G Guslix 19.02.2015

No savas puses vēlos piebilst, ka mums Ginta novadīja ideālākās kāzas, kādās vispār ir būts! Iepriekš gan mums pajautāja, vai drīkst būt arī piedauzīas spēles, jo tās parasti ir visjautrākās, atbildējām, ka pilnīgi noteikti! Tās visas bija gaumīgas un asprātīgas, neskatoties uz Gintas rupjo stiliņu, tas tik ļoti iederējās kopējā kontekstā, ka neko pielikt, ne atņemt. Ja arī kādam viesim kaut kas tika neatļauts no Gintas puses (piemēram, līgavas zagšana, stulbas tradīcijas, kas parasti ir tradicionālās kāzās), tad tas bija tikai tādēļ, ka mēs kā jaunais pāris pirms kāzām noinstruējām vakara vadītāju, ko mēs noteikti nevēlamies sagaidīt savās kāzās un no mūsu viesiem. Tā kā visiem mūsu viesiem piemita ļoti laba humora izjūta, tad arī mana 85 gadīgā vecmāmiņa smējās līdzi visuem jokiem un atrakcijām un pat ja uzrunāja vinju uz TU, tad neuztvēra to kā aizvainojumu, jo "Omīt, nāc nu šurp" bija krietni vien mīļāk kā oficiālais "Omīt nāciet, dariet utt." Bet tas pilnīgi noteikti ir atkarīgs no kompānijas humora izjūtas, audzināšanas, aizspriedumiem utt. Mēs ar vīru no rīta pamodāmies un vienbalsīgi pateicām - gribam vēl tādas kāzas!!! Gintu es iesaku pilnīgi visiem, kas gatavojas precēties, jo iepriekš 4 pabūtās kāzās vakara vadītājas riktīgi atstrādāja nevis strādāja un noteikti sabojāja kāzas.