www.sudzibas.lv Ginekoloģe Lilita Ertmane grūtniecība ar angiocentezi bez iemesla

Ginekoloģe Lilita Ertmane - grūtniecība ar angiocentezi bez iemesla

Tomēr mnolēmu uzrakstīt savu iespaidu par dakteri Lilitu Ertmani. Divos vārdos - paliku stāvoklī. Visu šo laiku biju novērota pie privātas dakteres (ļoti profesionāla, zinoša, laipna daktere), kurai tobrīd vēl nav bijis līguma ar NVD (pie viņas nevarēja novērot grūtnirecību par valsts naudiņu). Viņa paskatījas mani, apstiprinbāja grūtniecību un profesionāli pateica dzemdību dienu (dzmedēju dienu vēlāk).Tobrīd nevarēju sev atļauties novēroties pie maksas dakteres un biju spiesta iet pie dakteres, kurai ir valsts līgums. Izvēlējos dakteri Lilitu Ertmani, kura izņemot Bulduru slimnīcu, pieņēma arī Rīgā - 2,slimnīcā, kas bij tuvu manam mājām.Atnākot uz pirmo vizīti, netika uztaisīts nekas. Apstiprināja, ka man ir 8 nedeļas un ka ņems mani uzskaitē. Nakāmājā vizītē (pēc divām nedēļām) atkal raksta, ka man ir 8 grūtniecības nedēļa. Nenosvera mani. neko pilnīgi. Bet taču pagāja jau divas nedēļas, tātad man tobrīd jau gāja 11-tā nedēļa.Atnāk laiks veikt ģenetiskās analīzes. Proti, tādēļ, ka man tika nepareizi noteikts grūtniecības ilgums, analīzes priekš tā termiņa bij ar novirzi no normas. Tiku pa pilno uz visām tām pārbaudēm... - Tā kā vēlākājos USG grūtniecības termiņš var "lekāt" atkarībā no bērniņa auguma. Mans bvēbis bij mazāks, nekā ierasts šājā termiņā. Tiku uz tādu iestādi, kā Genetikas centrs (vecājā dzemdību namā), kur arī pateica, ka analīzes priekš noteiktā termiņa ir ar novirzi - daunisms un mugurkaula neattīstība pēc asisn analīzēm. Lika veikt amniocentezi un gatavoties priekšlaicīgām dzemdībām (abortam). Pārdura punci, paņēma ūdeņu paraugus un nosūtīja uz Stokholmu (pie mums noteikšanu neveic). Knapi nepazaudēju bērnu pēc šīs procedūras. Ļoti sapēja puncis... Tājā pašā laikā nedrīksteju arī turpināt mīlēt bēbi - jo vairāk pieķeroties būtu sāpīgāk šķirties no viņa - arsti teica, ka šķiršanās iespēja ir 95%. Vai varat iedomāties, kas tas ir???? Man ir 25 nedēļas, es jūtu ka bēbītis kustās. Un raudu.. Pagājā viens mēnesis, kad tika saņemti analīžu rezultāti. Tie bij negatīvi!!!!Es vairs nevienu dienu neesmu gājusi pie šīs dakteres. Piedzima vesels mazulis, un tieši tājā laikā, ko man noteica mana labā daktrere. Šī Lilita Ertmane ir kļūdījusies par divām ar pus nedēļām... pat to man izlaboja manā mātes pasē (un atkal netrāpīja laikā) :) TĀDA BIJA MANA PIEREDZE AR ŠO DAKTERI.

G