LV RU

Ģimenes ārste T.Izgagina - Attieksme

Saskāros ari diezgan nepieņemamu attieksmi no Dr T.Izgaginas.
Tā kā mūsu ģimenes ārste ir atvaļinājumā kā izrādās tad bija jāiet pie Dr Izgaginas akūtos jautājumos. To izlasījām uz durvīm dakterei.
Iegājām pie Dr Izgaginas kabinetā (jāņem vērā ka poliklinika tajā brīdī bija pilnīgi tukša un ārstei nebija neviena pacienta rindā kas gaidītu, arī kabinetā nebija neviena- tikai pašas ārstes). Es apjautājos vai varētu bērniņu apskatīt jo mūsu ārste ir prom.
Viņa uzreiz saka: vai kartiņu nolikām? Es saku, ka nē.
Ārste aiziet pakaļ kartiņai - turpat 5 metru attālumā.
Tālāk seko jautājums: vai tad mēs nezinam akūto stundu? Akūtā stunda ir no 12-13:00. Mēs ieradāmies 13:00. Es apjuku. Saku, ka nē.
Viņa atkal sāk savu tekstu šàdi: kur tad jūs bijāt nedēļu atpakaļ? Jāzina akūtās stundas no galvas.
Es vispār biju šokēta par Dr Izgaginas attieksmi. Tādā tonī kā viņa runāja ar mums ir nepieņemami! Tā vietā lai pajautātu: kā varu palīdzēt? Vai jūs jūtaties slikti? Kas noticis? Nāciet iekšā.. utt! Nekas no šī. Klaji pretīga attieksme!
Es jau gāju ārā no kabineta kad viņa pēkšņi it kā saka ka apskatīs manu mazo. Es tur vispār uzturēties nevēlējos! Jutos tā it kā viņas dārgo minūti būtu nozagusi! Un tā ATTIEKSME! Briesmīga.
Neiesaku nevienam! Pat ja viņa ir zinoša ārste. Es neiesaku!:(( jutos kā slikta mamma kura nezināja akūto stundu. Mums jau arī nebij akūts gadījums. Es tikai vēlējos garām ejot poliklinikai ieiet pie savas arstes lai uz minūti burtiski paklausās plaušiņas..
Un pretim saņemo šo! Fui..aa un vēl.. man esot visa info jāmeklē internetā! Paldies viņai (pēdiņās).

Komentāri (3)

davfreim 30.07.2019

Atslēgas vārdi: “Mums jau arī nebij akūts gadījums. Es tikai vēlējos garām ejot poliklinikai ieiet pie savas arstes lai uz minūti burtiski paklausās plaušiņas.”

M Mego izmeklētājs 30.07.2019

Citi pierakstās ,gaida pus mēnesi rindā un tad iet pie ārsta.

V Vienkarspacients 30.07.2019

Nu malači.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes