www.sudzibas.lv Gimene.lv Interneta veikals Gimene.lv

Gimene.lv - Interneta veikals Gimene.lv

Šim interneta veikalam ir ļoti interesanta attieksme pret saviem klientiem!
Es tur pasūtīju bērnam leļļu ratiņus cena bija 28ls man atsūtīja rēķinu, naudu es pārskaitīju, bet apstiprinājums man netika atsūtīts! Neviens nav arī sazinājies ar mani par piegādes laiku!!
Bet trakākais ir tas, ka mājas lapa, kur ir kontakti norādītie tel.nr neviens nav pareizs! Viens vienīgs nr. kurs atbild ir automātiskais atbildētājs ar tekstu, ka visi operātori ir aizņemti utt. Tāda sajūta rodas, ka viņiem apmēram tur cilvēki zvana tāpat kā uz1188. Zvanu jau divas dienas un vēl neviens nav atbildējis! Rakstu uz e-pastu arī nav atbildes un nerunāsim par tādu skype!

Varbūt vēl kādam ir bijusi slikta pieredze ar šo interneta veikalu!

N Natalija 20.07.2010

Arii man par sho interneta veikalu ir sudzibas!! Pasutiju pie vinjiem dator somu, kurai pec 2 meneshi sapliisa rokturi :( jaa vinji bija atsauciigi un preciiti es vareeju pec garantijas atgriezt, un takaa preci salabot nevareja man piedavaja atgriezt naudu vai samainiit pret jebkuru citu preci, es protams piekritu summas vertiibaa pasutit ko citu, bet nu jau kaa 2 meneshus vinji neatbild uz maniem e -mailiem un nerunasim jau par to ka vinjus nav iespeejams sazvaniit!!!

D Dace 24.08.2010

Mēnesi atpakaļ pasūtīju bērna gultiņu gimene.lv, it kā solīja, ka pagājušajā nedēļā prece būšot, jo esot aizkavēšanās.. utt.. tagad zvanu - telefoni izslēgti. Priekšapmaksu jau dīvaini bez neviena dokumenta samaksāju.. labi, ka ne lielu.. bet vispār liels FUIJ...