www.sudzibas.lv Ģim.dr. Ausma Balode Ciniska, nelaipna attieksme

Ģim.dr. Ausma Balode - Ciniska, nelaipna attieksme

Vēlos pastāstīt par ģimenes ārstes Ausmas Balodes nelaipno attieksmi Ogrē.
Mēs katru reizi kad ejam ar smaidu pie šīs dakteres, tad atpakaļ nākot smaids pazūd un sirdī skumjas par viņas dumpīgo un skarbo attieksmi. Mana meita vairakkārt ir sūdzējusies par viņas nelaipno, aso attieksmi, un meita baidās iet pie šīs dakteres. Tāda sajūta, ka šī daktere dziļi sirdī neapmierināta ar savu dzīvi, ka visas emocijas izgāž uz pacientiem. Esmu vairakkārt saņēmusi nicinošu attieksmi, kad pastāstu par savām problēmām, un kaitēm. Šī daktere negrib saprast pacienta iekšējo būtību. Viņa brutāli izturas pret pacientiem, un man kauns, ka Ogrē ir tik nelaipnas ģimenes dakteres, jo a. Balode nav vienīga, par kuru ir sūdzības... Tāpēc aicinu apdomāties visiem tiem, kuri vēlas pareģistrēties pie šīs dakteres! Nekad neiesaku!

M Megsis 11.08.2023

Labdien! Vēlos informēt visas grūtnieces, kas vēlas stāties grūtniecības uzskaitē pie Muravjovas Natālijas Ausmas Balodes ģimenes ārsta doktorātā, Ogrē. Man bija 7 grūtniecības nedēļa, kad vēlējos stāties grūtniecības uzskaitē. Ļoti pārsteidza, ka ārstes kabinetā nav pieejama nepieciešamā aparatūra (USG aparāts), lai veiktu nepieciešamās pārbaudes. Vizīte bija tikai 10 min ilga, tās laikā nešķita, ka ginekoloģe uzdod visus nepieciešamos jautājumus par manu stāvokli, nevienu reizi nepajautāja, vai man ir kādi jautājumi, un uzskaitē viņa mani nepaņēma, bet nosūtīja mani uz USG citā veselības iestādē pie maksas speciālista. Par vizīti pie šīs ginekoloģes samaksāju 35.50 eiro, jo kā jau iepriekš teicu viņa mani nepaņēma grūtniecības uzskaitē. Arī par USG pārbaudi man vajadzēja maksāt 85 eiro, tā kā man nebija izveidota Mātes pase un nebiju paņemta uzskaitē. Rezultātā tika iztērēti 120.5 eiro, lai gan šiem pakalpojumiem vajadzēja būt bezmaksas, ja ginekoloģe būtu rīkojusies atbilstoši, proti, zinot, ka esmu grūtniece uzreiz būtu paņēmusi mani uzskaitē.

J Juta Rakvica 19.09.2023

Es pārreģistrējos pie Ausmas Balodes! Labs ģimenes ārsts.