www.sudzibas.lv gift-box.lv slikts serviss, pilnīgi zem katras kritikas

gift-box.lv - slikts serviss, pilnīgi zem katras kritikas

Galīgi garām servis sun apkalpošana. Komunikāciju uztur cilvēks, kurš acīmredzami neprot latviešu valodu, un diemžēl tā vietā lai mainītu komunikāčijas valodu ,spītīgi turas pie latviešu, kaut arī dara to ar tulkotāju palīdzību laikam (par to liecina dīvainā vārdu izvēle, salikums un locījums), un rezultātā sola pilnīgas muļķības.

ĪSumā, steidzami vajadzīga krūzes apdruka, ar individuālu dizainu, nekā sarežģīta - tikai dažādu šriftu teksts, bez attēliem, bez fona..nekā lieka. Aprakstu domu un jautāju - jā uztaisīs.
Nosūtu aprakstu un tekstu, prasa aptuveno vizuālizāciju. Nosūtu vizualizāciju ar piebildi ka maketu man nav iespēju izveidot pdf formātā, bet lūk būs vizualizācija domai un teksts kas jāuzdrukā. Sākumā ir aptiprinājums ka jā visu uztaisīs, viss kārtībā.
Tālāk ir (dīvaina locījuma un vārdu pilna no pārdevēja puses) sarakste dienas garumā, kas beidzas ar - atsūtiet maketu. Uz ko atbildu, ka jau no sākuma minēju ka nevaru izveidot gatavu drukas maketu prasītajā formatā, ja vienkārši salikšu bildi ko pēc tam eksportēt, tur nevarēs atsevišķi noņemt uzrakstus, bet doma ir drukāt tikai uzrakstus bez fona. Pievienoju vēlreiz word dokumentu ar frāzēm, paskaidroju vēlreiz ka mums vajag tikai šo tekstu bez fona bez nekā..vai tiešam paši nevar to ielikt maketā drukai?
Saņemu atbildi, ka var, uztaisīšot maketu paši, viss kārtībā.
Nākamā diena, ziņas nav, satraucos par termiņiem, jautāju vai viss procesā, vai pagūsim laikā?
Saņemu atbildi ka šodien centīšoties pagūt izveidot maketu.
Pārjautāju par izpildes termiņu visam pasūtījumam. - saņemu apstiprinājumu, ka viņi uztaisīs maketu, un ja viss kārtībā tad uzdrukās laikā un parīt varu saņemt.
Gaidu.
Pienāk vakars, ziņu nav. - jautāju vai makets top? Klusums.
Nākamā diena, ziņu nav. Pusdienlaikā jautāju vēlreiz, vai makets top, satraucos par izpildes termiņu.
Uz ko sāņemu atbildi, ka man jau vakar esot pateikts ka man jāuztaisa makets, ja es nesūtu maketu, tad viņi neko nevar uztaisīt.
Esmu uz pauzes. Sēžu. Domāju, vai tiešam ar man kaut kas nav labi...trīsreiz pārlasu saraksti - nē, tajā skaidri un gaiši ir vairākas reizes apliecināts ka viņi paši sagatavos maketu viss kārtībā.
Uzrakstu, ka paši taču solīja, es gaidu ka viņi uztaisīs.
Saņemu atbildi - ka neko tādu neesot solījuši.

Nosūtīju atbildes ziņā printscreen no sarakstes, kur pasvītroju viņu sūtītajos epastos visu no tēmas - "es uztaisīšu maketu, viss kārtībā", "jā paspēsim, uztaisīsim maketu ja viss kārtībā, tad saņemsiet ceturtdien", "šodien mēģināšu pagūt uztaisīt jums maketu"... ar piebildi - varējāt jau tomēr mainīt saziņas valodu sākumā uz Jums saprotamu, nevis turpināt latviešu valodā solīt ko Jums pašiem nesaprotamu un galu galā uztasīt šādu sviestu.

Klusums.
Riebīgi...
nez ko vispār ar šādu komunikāciju un izpratni tur var izveidot un nosūtīt, kas vispār tiktu piegādāts ko nopērkot..un vai maz vispār tiktu piegādāts..

Ja vēlaties sabojātu garīgo, pilnīgi zemē nomestu laiku, sabojātus svētkus un dāvanas...tad droši vērsieties pie Gift Box, tur ir īsti profesionāļi šai jomā!