Gideons - Autogāze

Sveiki, Iesaku uzmanīties pirms izvēlaties uzstādīt autogāzes iekārtu firmā Gideons.
Sākumā laipni Jūs apkalpos līdz būs uzstādīta autogāzes iekārta. Par apkalpošanu un problēmām, kas būs lietošanas laikā, būs jau Jūsu problēmas. Personīgi radās problēmas uz uzstādīto autogāzes iekārtu, daudzas reizes braucu pie viņiem, lai novēršs problēmas, vairākkārtīgi tika pieslēgts pie portatīvā datora, mainīti uzstādījumi utt, bet nu bez rezultātiem. Iztērēts daudz laiks un nervi.
Atradu pēc laika uzticamu servisu un specālistu, kas beigās sataisija manu auto. Izrādījas, ka ir neatbilstoši iekārtas ražotājam uzstadīts autogaze, plus nepareizi parametri salikti pašai iekārtai.
Šobrīd braucu bez problemām, bet Gideons netika galā ar to, ko paši ir uzstādījuši.
Cik zinu es neesmu vienīgais šāds Gideons bijušais klients.

E

100% 24.02.2014

Pilnīgi piekrītu iepriekš teiktajam par firmu Gideons. Pirms iekārtas uzstādīšanas zeķes gatavi laizīt un ir cilvēcīgāki par cilvēku. Pēc tam kad iekārta uzstādīta, auto neskatoties uz visā solītajām ekstrām par super sprauslām utt.auto tāpat raustas tad runa jau ir pavisam cita. Vainīgs būs tavs auto nevis gāzes iekārta! Esmu izmocijies ar šo kantori gan kvalitātes gan attieksmes ziņā, un sapratu ka tur nav ko meklēt! samaksāt 20 ls par to ka auto tiek pielikts pie datora, stulbi tajā pablenzts un rezultāts nekāds šķiet bišku par daudz! Kā man ir teikuši šis kantoris tirgo lētas sūda Poļu iekārtas par kosmisku cenu! Ja gribat problēmas un pēc tam izmocīties ar gāzes iekārtu kā arī ar attieksmi, tad var braukt tur. Bet nevienam šo kantori neiesaku un pats ar tur vairs savu kāju nesperšu!

U User42066 24.02.2014

Pilnīgi piekrītu iepriekš rakstītajam. Kamēr iekārta tika uzstādīta viss bija labi. Tagad kad gāze smird un benzīna patēriņš 20 l/100 km tā tas blondais "meistars" saka, ka varu braukt tikai ar gāzi un garantija nav spēkā. Tik augstprātīgu un dumju cilvēku sen neesmu redzējusi.

100% 25.02.2014

Blondais "meistars" vispār ir kretīns! Es ar tik krutu čali sen neesmu redzējis! Lēkā kā gailis tik ne uz īstajiem cilvēkiem. Gan kāds ierādīs reiz vietu!