GG Ozols SIA - Darbu izpilde

GG Ozols SIA uzņemās objektu, iekasē avansa maksājumu bet par pakalpojumu izpildi GG OZOLS SIA īpašnieks Gailītis Guntars aizmirst un neliekas ne ziņas. Jau apzināti vairāki klienti kam pakalpojumi sasolīti, bet netiek pildīti. Iesaku izvēlēties citu arboristu pakalpojumus. Centieni sazināties ar, šo krāpnieku kantori līdz šim bijuši neveiksmīgi!

Neiesaku šo kantori, biznesu galīgi vadīt nemāk!

A anse22 15.02.2024

Nu cilveki iesledziet smadzenes vienreiz!
Jus ņemat firmu, un firma prasa kaut kadu avansu, tatad tas ir ubagots kantoris, normalam firmam ir apgrozamais lidzeklis.
Jus pasutat pakalpojumu, jus saņemat to jums vis patik tad ari noreiķinaties!
Latvija tagad ļoti daudz krapnieciba, pat ļoti daudz, tapec ka likums mums atļauj krapniecibu, un sods ir smiekligs.

P Patiesibajazin2 27.02.2024

Pavisam nejauši esam uzgājuši uz šīs sūdzības. Sveicināti, šeit firma GG Ozols! Pirmkārt, esat norādījuši nepareizu uzvārdu. Otrkārt, šī sūdzība ir izdomāta un nepatiesa. Jā, mēs ņemam avansus no pakalpojuma ņēmējiem, ja neesam ar viņiem vēl iepriekš strādājuši, jo ir bijusi nepatīkama pieredze, kad nauda netiek izmaksāta, līgumā noteiktajā kārtībā. Pilnīgākās muļķības, ka neesam sasniedzami. Uz telefona esam gandrīz 24/7. Jūs visticamāk esat mūsu konkurenti, kuriem nepatīk, ka klienti visbiežāk izvēlas mūs.
Lai izdevusies diena un veiksmi darbos!

A Andres Lapinskis 20.04.2024

Melīgais kantoris GG Ozols šarlatāni un krāpnieki!

P Patiesibajazin2 27.02.2024

Starpcitu, publiska atbilde ir visās mūsu platformās! 😎