www.sudzibas.lv Gertmans Klientu melīga pievilināšana

Gertmans - Klientu melīga pievilināšana

Ss.com bij vairāki sludinājumi no šīs firmas, ka tiek pārdoti grilli. Vakar ap 17: 30 man laipni pastāstīja-grilli dažādi. Šodien reāli uz vietas man tikpat laipni pastāstīja-vakar dažus vēl nopirka (īsi pirms veikala slēgšanas) , bet varat pasūtīt un mēs uzmetināsim...

B

M Mārtiņš010101 06.09.2017

Drausmīga problēma ne ? :D Tev klientam uzmetinās grillu pēc tavām vēlmēm un izmēriem un ir jāsūdzas ka piegādātājs to var izdarīt :D
p.s man nav nekāda sakara ar šo uzņēmumu, bet ir kaut kādas spriestspējas par elementārām lietām :) un šī sūdzība kaut kā norāda ka esat klasisks lašara kuram nekas nav labi jo dzīvē vienkārši neiet :D Tak aizbraucat citur un nopērkat no 1,5mm plāksēm uzmetināto grillu kas ir uz vietas, bet neraudat ka redz izdega caurums un viss ir ļurīgs :D LLP ( Lohiem Lohu Problēmas )

Dainis 07.09.2017

Un? Kur ir problēma?