www.sudzibas.lv Gerry Weber veikals Alfa Pavirša attieksme pret pircējiem, nelaipna

Gerry Weber veikals Alfa - Pavirša attieksme pret pircējiem, nelaipna

Ļoti slikta attieksme pret pircējam. Man ģērbtuvēs jānoklausās stādīts ko tās pārdevējas ēdīs pusdienās u. Tt. (esmu patstāvīga kliente, man ir atlaižu karte) pārdevēji parvpreci, nekobnezin, stāv kā statujas. P. S. Piebildīšu, ka kvalitāte ir ļoti slikta palikusi apģērbam, bet Cenas kāp tik uz augšu.

V

B Bez_vārds 10.01.2023

Varbūt jāsāk jums pelnīt vairāk, strādāt vairāk, lai šādas bezjēdzīgas sūdzības nerakstītu.

Un?!
Kad Jūs kā Dievs esat ienācis veikalā pārdevējām ir jāapklust un jāpārstāj elpot?!
Bet Jums gan Fuj, mērot drebes klausīties citu cilvēku sarunas.

Atceraties ka Jūs varat veikalus apmeklēt,jo ir pārdevējas kas strādā!

Pārsmieties.
Esmu patērētājs un pārdevējai jāzin ko viņa tirgo.
Nav jau nekāds "lētais veikaliņš"

V Vendija21 12.01.2023

Pārdevējas Latvijà vienmēr strādàs,jo neko neroźojam,tik tirgojam un tas ir pārdevējas pienàkums.
Darba līgumā viss atrunāts ar īpašnniekiem...Merginu pāri...,bet to jau vad pārbaudīt...

Klusumu, kad kundze ienāk veikalā!

H Haos 10.01.2023

Ak, Kundze? Ja būtu ienākusi kundze iespējams kāds būtu viņu ievērojis!
Pilnas lielveikalu ejas ar runājošiem, spiedzošiem cilvēkiem!
Dodiet savus kontaktus, kad atvērsiet veikalu “kundzēm” ieiešu apskatīties.

Jums liekas normāli, “es esmu pircēja un pārdevējas ir niecības, jāstāv klusu un jāklajas man priekšā?”

Tieši tādiem cilvēkiem kā Jums jāmācās pazemība un pateicība.

I Inkar 10.01.2023

Labāk,lai runā par savām pusdienām,nevis klusē kā zivis!🤣
Man patīk troksnis un kustība veikalos.,tāpēc nesaprotu sūdzības jēgu.Galvenais nopirkt sev vajadzīgo preci,a kas un par ko runā,mani nekādīgi nekaitina!😀
Mēs dzīvojam uz Zemes,nevis zem tās,tāpēc mums būs jādzird un jāredz daudz kas.🤣

Haos kundze, tas bija sarkasms.

Uzskatu, ka šī sūdzība ir absurda.

Noteikti nepamatota 👍

Par pārdevēju strādājat?
Ja tik ļoti aiztàvat šo veikalu😂
Un neesmu kundze,nav tik daudz gadu...