www.sudzibas.lv Gerry Weber veikals Alfa Pavirša attieksme pret pircējiem, nelaipna

Gerry Weber veikals Alfa - Pavirša attieksme pret pircējiem, nelaipna

Ļoti slikta attieksme pret pircējam. Man ģērbtuvēs jānoklausās stādīts ko tās pārdevējas ēdīs pusdienās u. Tt. (esmu patstāvīga kliente, man ir atlaižu karte) pārdevēji parvpreci, nekobnezin, stāv kā statujas. P. S. Piebildīšu, ka kvalitāte ir ļoti slikta palikusi apģērbam, bet Cenas kāp tik uz augšu.

V

B Bez_vārds 10.01.2023

Varbūt jāsāk jums pelnīt vairāk, strādāt vairāk, lai šādas bezjēdzīgas sūdzības nerakstītu.

H Haos 10.01.2023

Un?!
Kad Jūs kā Dievs esat ienācis veikalā pārdevējām ir jāapklust un jāpārstāj elpot?!
Bet Jums gan Fuj, mērot drebes klausīties citu cilvēku sarunas.

Atceraties ka Jūs varat veikalus apmeklēt,jo ir pārdevējas kas strādā!

V Vendija21 12.01.2023

Pārsmieties.
Esmu patērētājs un pārdevējai jāzin ko viņa tirgo.
Nav jau nekāds "lētais veikaliņš"

V Vendija21 12.01.2023

Pārdevējas Latvijà vienmēr strādàs,jo neko neroźojam,tik tirgojam un tas ir pārdevējas pienàkums.
Darba līgumā viss atrunāts ar īpašnniekiem...Merginu pāri...,bet to jau vad pārbaudīt...