Gerkens un Partneri SIA

Gerkena veikalā Limbažos 19. oktobrī iegādājos zābakus. Pārdevēja laipni paskaidroja, ka pirkumam ir trīs mēnešu garantija. Pēc divām nedēļām konstatēju, ka zole nav kvalitatīvi pielīmēta. Veikalā man paskaidroja , ka tas nekas nav un garantija uz to neattiecas. Kam tad domāta ši garantija? Neiesaku arī citiem tā "iepirkties".

I ieva 18.11.2006

Apaviem nemēdz būt 3 mēnešu garantija,kur nu vēl Gerkenā.Apaviem ir 2 gadu garantija.Viņiem tie apavi ir jālabo.

I ivars 11.03.2009

Gerkens un Partneri -, , Apavi', tiem vispār nav garantijas, viņiem ir tikai Ķīnas prece. Labi, ja gadās labs, ja ne, tad neko. Un vispār zābaki ir viņiem jāsūta uz ekspertīzi, atteikt viņi nedrīkstēja, tā kā iesaku vēlreiz doties uz veikalu un pieprasīt ekspertīzi.'

. ....kl 11.03.2009

Gerkenā pārdot tikai s..us!!!