Gerkens

Gerkens veikalā Jelgavā (Super Neto) izvēlējos apavus, pārdevēja aizgāja meklēt otro kurpi, tā meklēšanas procedūra aizņēma vismaz pusstundu. Prieks, ka viena no pārdevējām spēja to laipni un sakrīgi pasniegt (ka jāgaida), paskaidrojot, ka meitene, kas strādājot šajā nodaļā ir paņēmusi brīvdienu un pārējās pārdevējas labi neorientējas esošajā klāstā noloktavā! Žēl gan, ka tikai viena no visām pārdevējām zina, kas un kur ir nolikts un var to atrast, kā arī žēl, ka vēlējos nopirkt kurpes tieši tjā dienā, kad šīs meitenes nav!

E edite 25.09.2006

šie veikli nav paredzēti tiem pircējiem, kuri vēlas individuālu apkalpošanu. nu neviens pārdevējs nevar atļauties jums veltīt 10 ,15 min,ja jūsu pirkums maksās 3,90 vai 5.90. pircēju ir daudz, preču sortiments liels šajos veikalos ir norādes kur kas atrodas - tā ka meklējat, laikojat,izpētat un novērtējat preci pirms pērkat - VISS JŪSU ROKĀS. JA NEPATĪK EJIET UZ TO VEIKALU , KUR LĪDZ KO IENĀKSIT VEIKLĀ JUMS UZBRUKS 3 PĀRDEVĒJI. TIE TAD ARĪ JŪS APSTRĀDĀS.

E edite 25.09.2006

NESŪKSTATIES! ARĪ JUMS IR BRĪVDIENAS UN NEVIENS KOLĒĢIS - NEZINĀS, KURĀ JŪSU ATVILKNES STŪRĪ, KAS STĀV.ESIET PACIETĪGĀKI. UN PAR NELAIPNO APKALPOŠANU VARAT ZIŅOT VEIKALA ADMINISTRĀCIJAI.TĀDA NU IR TĀ DZIVE,KAD PAR PĀRDEVĒJIEM NEPIEDZIMST - TAS IR JĀMĀCĀS.

L lili 23.09.2007

Man tāds pats variants bija Rīgā ,Merķeļa ielas Gerkenā, kad pārdevēja meklēja otru kurpi un tā arī neatrada, pat neatvainojās.Attieksme pret klientu galīgi garām.