www.sudzibas.lv Geox Nekvalitatīvi apavi

Geox - Nekvalitatīvi apavi

Nopirku Geox kurpes Geox veikalā "Galerija centrā". Šīs kurpes izmantoju kā biroja apavus. T.i. pamatā staigāju pa biroju, kura grīdu klāj paklājs un pa dienu aizgāju pusdienās līdz kafejnīcai kādus 300 m. No mājām un uz darbu vilku maiņas kurpes. 6 mēnešu laikā šīm geox kurpēm nodila puse no papēža un vairs nebija iespējams pārvietoties. Aiznesu uz veikalu, teicu, ka man vienalga - lai mana pret jauniem vai atdod naudu. Viņi pateica, ka tas esot normāls nolietojums un viņi nevarot mainīt. Godīgi sakot šīs bija pašas sliktākās kurpes kādas man jebkad mūžā ir bijušas. Zinu, ka Geox pirms 3-4 gadiem vēl piedāvāja kvalitāti, jo arī pats esmu 4 gadus atpakaļ nopircis labas geox kurpes, bet šobrīd geox (vismaz Latvijā) tirgo tirgus kvalitātes apavus, un to saka arī citi man pazīstamie, kas pēdējos gados ir iegrābušies Geox. Pat mans kurpnieks/somdaris teica, ka viņam sanesti vairāki Geox apavi. Es pieļauju, ka kurpes man atteicās mainīt, jo viņiem nes atpakaļ ļoti daudz apavus. Varu pateikt, ka ECCO apavi ir vidēji 10-20 eur dārgāki, bet ECCO tiešām piedāvā kvalitāti. Esmu savā mūžā pircis dažādu firmu kurpes, piemēram, varu pateikt, ka "Baltkrievijas apavos" var atrast apavus, kas ir 2-3 lētāki par Geox, bet kvalitāte ir daudz augstāka. Noteikti nepērciet Geox, tā būs izmesta nauda. Varbūt, ja Jums ir daudz naudas un ieraguat Geox smukus apavus varat tos nopirkt, lai uzvilktu dažas reizes vai kautkā tā, bet, ja gribat labus apavus kas kalpos ilgi, Geox nav priekš Jums.

J