generatoru-remonts.lv - slikti straadaaa

aizvedu satasiiitt kapitaalo auto generaatooraam- skaidraa tekstaa pateicu samainiet visu kas ir mainaam pie taadiem darbiem- gultnjus, ogliites- releju. jaa jaa- visu izdariisiem- vakaraa sanjemu auto prasu ko samainiijaa- samainiijaam gultnjus un ogliites, bet releju nemainiijaamm tas straadaaja labi. nju labi- peec 2 dienaamm saakk mirgot visas elektroieriices un motooram raustaass apgriezieni- pat idiotam skaidrs ka kaut kas ar generaatooru tiko- peec kapitaalaa . FORSHI aizvedu atpakalj uz garantiju- tie peec dienas pasaka ka viiss ok- generaatoors ideaals- veel nopleesa 20ls par darbu .ok ok- paiet 2 nedeeljas iedegaass lampa salonaa- BATEREJA- super aizbraucu uz gros auto- tur pasaka- 1, nekvalitatiivi saremonteets.. 2.. relejs beigts.. besii aaraa tas kantoris- kur probleema bija arii to releju samainiitt. taa nu man beigti nervi un izteereeta nauda- par 2 reiz veiktu kapitaalo generaatoora.. cilveeki- nebrauciet uz to kaktu kantori.

O