www.sudzibas.lv Gemoss apkalpošana

Gemoss - apkalpošana

Preču klāsts bagātīgs, izvietojums ērts, filiāle Čiekurkalnā darbojas kvalitatīvi, BET Mūkusalas ielas izvietojumā, virtuves piederumu nodaļā (2. stāvā) pārdevēja atsakās pārbaudīt preces (Laika mērītājs 38.2021 TFA) darbību pircēja klātbūtnē, aizbildinoties ar apstākli, ka ierīce pārbaudei būs jāieslēdz, un pēc tam to nemācēšot izslēgt.http://gemoss.lv/katalogs/majsaimniecibas-preces/preces-majai/pulksteni.htmlUz jautājumu, vai pārdevējs spēj aprakstīt ierīces darbību vārdiski, atbilde noliedzoša. Lūdzu ņemt vērā un neuzrauties uz apkalpojošā personāla nekompetenci.

E

J jaunnais 08.09.2014

Nepiekrītu, Gemosā vienmēr ir atsaucīgi darbinieki, nekad neesmu saskaries ar šādām problēmā un ja nu tomer mistiska karta tadu esat atradis, tad jautajums, ka pats uzvedies? Varbut šis teksts ir arī pārspīlēts. Un tomēr, ja tāda situācija bija kāpēc nepajautāji citam pārdevējam?
Nu neticu, ka ta var būt, pirmo reizi kaut ko tadu dzirdu

R roselllina 31.03.2015

Jā, arī es uzskatīju, ka gemosā ir fantastisks kolektīvs, vienmēr ir bijis patīkami tur ieprkties, lielakoties atsaucīgā kolektīva dēļ, taču tad kad Jūs saskarsieties ar I.Vilumsoni pie kases, tad sapratīsiet par ko es runāju.Cilvēkam nav ne mazākas nojausmas kas ir cieņa, sapratne, un laba attieksme pret klientu, cilvēks nevar strādāt apkalpojošā sfērā, jo viņa kliedza uz klientiem, mēģinot rādīt savu pārākumu.Domāju, šis nav ne pirmais ne pēdējais gadījums, ceru vadība to pamanīs un cilvēkiem nekad nebūs jāsaskaras ar tādu apkalpošanu, ja to vispār varēja nosaukt par apkalpošanu.
Šokētā apmeklētāja.