Gelvora - Slikts serviss

Uzņēmums atsakās nākt pretī un saņemt liela parāda atmaksu ilgtermiņā, tā vietā pieprasot samaksāt uzreiz (lai gan ne reizi viņiem ir sacīts, ka pašlaik varu maksāt tikai ilgtermiņā) , un atsakās skaidrot procentu būtību, kuri tiek pierēķināti pie parāda summas, bet kad tiek prasīts visu paskaidrot, min citus procentus, kas nav uzrādīti, un atsakās sniegt detalizētu informāciju par kopējo atmaksājamo summu.
Politika - tagad vai nekā, un tik, cik gribam mēs, nevis, cik likumīgi ir tiesības pieprasīt.

18.04.2019

A Artūrs Dante 18.04.2019

Ja ir problēmas ar šiem parazītiem palīdzēšu pret viņiem cīnīties, ar viņu pašu metodēm pilnīgi bez maksas

G Guntis 19.04.2019

Maksā pašam kreditoram cik vari atļauties mēnesī un kad parāds būs nomaksāts, tad veic maksu 7 EUR GELVORAi un ne centa vairāk.
Tikai veic maksājumus katru mēnesi regulāri. Lai kreditors redz, ka tu centies maksāt cik vari.
GELVORAi kreditors pats paziņos, ka tu veic nelielus maksājums.
Kamēr veic maksājumus kreditoram, GELVORu vari ignorēt, pēc kreditoru maksājumiem, neaizmirsti GELVORAi 7 EUR. Tikai 7 EUR!(tas ir obligātais maksājums)
GELVORAs 7 EUR maksājumu, veic pašu pēdējo, ātrāk to nedari, maksājums pazudīs.

To visu vari darīt, ja parāds nav cedēts GELVORAi.

D Dundris 19.04.2019

Nevajag klausit iepriekšējo orātoru, jo šiem parazītu/krāpnieku kantoriem maksāt nevajag vispār neko, jo pat, ja viņi vērsīsies tiesā viņi pierādīt, ka Tevi ir informējuši par parādu nevarēs, tā kā šo faktu var pierādīt, tikai, ja ir izsūtīta ierakstīta vēstule, bet viņi sūta parastās. Lv pilsoņiem nav pienākums, lai viņiem būtu dators, telefons un ikdienā pārbaudīt pastkastīti, varbūt viņu kāds regulāri iztīra.
Kāpēc barot krāpniekus ?

G Guntis 19.04.2019

es pēc savas pieredzes ar GELVORU aprakstiju situāciju kā bija man.
nomaksāju kreditoram un viss, vairs nekur neko nemaksāju, bet kad gribēju pēc 3 gadiem paņemt kredītu bankā, man teica lai es nomaksāju GELVORAs piedziņas izdevumus. tā kā telefonā e-pasta bija saglabājies lietas Nr. es viņu turpat nomaksāju. bankas darbiniece teica ka manu pieteikumu kredītam anulēs un lai es pieteikumu aizpildu pēc mēneša, to arī izdarīju un kredīts tika apstiprināts.

var nemaksāt neko, bet parāds pie piedzinējiem būs uz ilgu laiku... 7 EUR par savām kļūdām man nebija žēl samaksāt šim kantorim.. labāk samaksāt un ķeksis ielikts ka viss ir nomaksāts.

G GustavsN 23.11.2019

Guntis stādā Gelvora!

Pacco_al 19.04.2019

Visi te baigi bravurīgie cīnītāji! Tikai visi aizmirst vienu nelielu niansi - JŪS ESAT PARĀDĀ! ATDODIET NAUDU, PĀRGUDRIE CĪNĪTĀJI UN PĒC TAM CĪNIETIES AR SAVU KLUCI TUALETĒ. Riebj !

A Artūrs Dante 19.04.2019

Pacco riebj tādi gusāri kā tu, tiešām es pat teiktu, jo parādam ir dažādi līmeņi un nozīmes, ja esi paņēmis no kaimiņa vai drauga tā ir goda lieta atdot, ja esi paņēmis no augļotāja 100 Eur, un pēc tam viņš atpakaļ prasa 1000 tā ir goda lieta tādu pasūtīt n..j. Atdodiet naudu - tava māte lai arī atdod - gudrieniek

M mudazvonu anhilators 19.04.2019

Pacco riebj tādi gusāri kā tu, tiešām es pat teiktu mu****, jo parādam ir dažādi līmeņi un nozīmes, ja esi paņēmis no kaimiņa vai drauga tā ir goda lieta atdot, ja esi paņēmis no augļotāja 100 Eur, un pēc tam viņš atpakaļ prasa 1000 tā ir goda lieta tādu pasūtīt n..j. Atdodiet naudu - tava māte lai arī atdod - gudrieniek

W Watafuks 25.04.2019

Līgumu izlasīji? Piekriti?

Оккупант 20.04.2019

а вы знаете где живет основатель данной шарашкиной канторы?