Gelvora Sergel - Vajāšana

Tieku vajāta no 2017 gada, uzlauzts telefons, facebooks un citas online vietnes, rakstīts kaimińiem un draugiem, cilvēki no manis burtiski atteikušies, kaut gan no gelvora sergel ir tikai 2 vēstules un otro sańēmu no rīta, kāds vienkārši iestūma man paskastītē, nepieklauvēja, kad fiksi atvēru durvis - aizbēga (pulksten 8: 00 no rīta)
un vēl stāv savādas mašīnas pie mājas durvīm un slēdzas klāt pie interneta, parāds ir - nenoliedzu, bet vēstulē summa netiek uzrakstīta, kā arī netiek uzrakstīts kontakttālrunis Lielbritānijā, jo neesmu taču Latvijā.
Esmu vientuļa māmiņa un nestrādāju uz pilnu slodzi, saņemu pabalstus šeit, tādēļ neesmu maksāt spējīga!
Nezinu kas notiek, bail, ja nu ar maniem datiem ir uztaisīts life insurance? Un grib mani vienkārši novākt? Tad arī parādu atgriezīs, gan piedzinējiem tiks brāva summa... Jo visiem ar manu parādu €5000 taču nepietiks!

11.01.2021

K

M man 11.01.2021

SIA GelvoraSergel neatrodas Lielbritānijā, bet gan Latvijas teritorijā. Kaut nav skaidrības no Jūsu rakstītā, vienu rindkopā rakstāt, ka Jūs nedzīvojiet Latvijā, bet Jums nav naudas, jo Jūs saņemiet pabalstus, Jūs pabalstus saņemiet Lielbritānijā vai Latvijā? Ja Jūs saņemiet Lielbritānijā pabalstus, tad protams parādu var segt, zinu kādas ir Uk pabalsti.
Kaut no rakstītā īsti nav saprotams, ko Jūs ar to visu gribējāt pateikt.
Iesaku Jums sazināties ar SIA GelvoraSergel e-pastu: [slēpt]@gelvorasergel.lv vai [slēpt]@gelvorasergel.lv

K Kliedziens 12.01.2021

Neatrodas Anglijā? Man ir vēstule uz rokas!

M man 12.01.2021

Varat lūdzu paskaidrot, kas tieši tajā vēstulē minēts? Vēstules saturs angļu valodā, vai kas tieši, jo nav skaidrības. Ja ir vēstulē uzrādīts UK telefona numurs tas jau nekas, jo tagad arī SIA Creditreform Latvija zvana no Ukrainas numuriem.

B Buhariks 12.01.2021

Uzņemšanas nodaļa Tvaika ielā 2: 67080142 (visu diennakti)
e-pasts: [slēpt]@rpnc.lv

K Kliedziens 12.01.2021

Vai tik Tu nēsi viens no piedzinējiem?

Ivo 12.01.2021

Gelvora pec fakta ir Lietuvas firma.
Un ja ir dzirdets ka vinji raksta no Anglijas.
Vini jau pec butibas izdarit nevar vispar neko "))
Uzrakstiet man uz whatsapp 25341015 konkretak aprakstot situaciju. Es ka reiz nodarbojos ar anti paradu piedzinju.

T Taisnīgums99 12.01.2021

Principa parads varetu jums nebut jaatdod ja nebijat ricibspejiga.