Gelvora Sergel - Terorizēšana

Tas vairs nav izturams. Katru nedēļu tiek zvanīts no dažādiem numuriem un salīdzināti dati. Neizvairos no savām saistībām. Tikai nevarēju vienu mēnesi samaksat jo stradaju par minimālo algu. Pašlaik esmu uz zilas lapas jo esmu lauzusi roku. Viņi jau nekaunīga kartā sāk teikt ka man jau maksas lapu un no tās ari būs jāmaksā un vispār ka es samaksasot citus rēķinus ja esmu uz lapas. Vai tiešam nav nekadi meri ko var pieņemt. Tas vairs nav izturams.

08.10.2019

Atbilde no GelvoraSergel Pārstāvja atbilde 14.10.2019

Labdien!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt mūs par notikušo.
Veids, kādā notiek parādu atgūšana ir stingri noteikts likumā, tajā skaitā veids kā parādu atgūšanas uzņēmumi komunicē ar parādniekiem. Viens zvans nedēļā nav pretrunā ar likumā noteikto saskarsmes kultūru.

No konteksta secinām, ka bijām panākuši vienošanos par parāda atmaksu, bet kādu laiku šī vienošanās netika pildīta veselības problēmu dēļ. Mēs saprotam, ka cilvēki nonāk dažādās situācijās, tomēr neatkarīgi no tā ir jārod veidi, kā pildīt dotos solījumus vai vienoties par kompromisu.

Lūdzu sazinieties ar mums telefoniski +371 67895910 vai elektroniski [email protected], lai mēs varam atrisināt radušos situāciju!

Gaidīsim ziņu!
SIA GelvoraSergel

Vi

Saivii 08.10.2019

Iteiktu parakaaties internetaa un palasiit mazaas drukas saistiitbaa ar sho kompaaniju. Tur arii atradiisiet, ko un cik vinji var no jums atnjemt.

Ventilators 08.10.2019

PTAC, tur jums izskaidros. Un vajadzības gadījumā viņi ar Gelvoru sazināsies un precizēs terorizēšanas veidus.

Ar Artūrs Dante 08.10.2019

Labdien, jau kuru reizi šeit rakstu, ja kādu traucē šie parazīti, krāpnieki un meļi, droši rakstiet man privāti, noorganizēsim zvanu pāradresāciju uz manu tālruņa numuru, veikšu sarunu tādā veidā kas šiem pi...m nepatiks un ticies man zvani beigsies ļoti ātri :) + visi zvani tiks publicēti youtube, par ko viņiem dibentiņi īpaši deg :)

Ni nixons37 08.10.2019

Ļoti rupja un klaja attieksme tiek saņemta no GelvoraSergel darbiniekiem.
Saņemot zvanu, darbinieki lūdz apstiprināt sensitīvus datus (dzīves vietu, personas datus utml.), lai noskaidrotu personību. Atsaucoties ES direktīvām par sensitīvu datu izpaušanu un sniegšanu, tiek uzspiests un norādīts, ka man šāda informācija tomēr ir jāsniedz, paralēli tam, nemaz vairs neuzklausot ko es saku, bet runājot man pāri 3 minūšu garumā, kamēr es atbildu uz viņu jautājumiem (tas ir regulāri). Gelvora Sergel zvani tiek saņemti no dažādiem numuriem, tādēļ īsti nav iespējams noteikt zvanītāju, un viņa nolūkus iegūt manu informāciju. Paši man e-pasta norādīja, ka telefona numurus ģenerējot automātiska sistēma, lai zvanu saņēmējam nebūtu iespējams izsekot zvanus. Hmmm.. kaut kā neloģiski, piedevām vēl prasa apstiprināt manus datus.