Gelvora Sergel - Terorizēšana

Tas vairs nav izturams. Katru nedēļu tiek zvanīts no dažādiem numuriem un salīdzināti dati. Neizvairos no savām saistībām. Tikai nevarēju vienu mēnesi samaksat jo stradaju par minimālo algu. Pašlaik esmu uz zilas lapas jo esmu lauzusi roku. Viņi jau nekaunīga kartā sāk teikt ka man jau maksas lapu un no tās ari būs jāmaksā un vispār ka es samaksasot citus rēķinus ja esmu uz lapas. Vai tiešam nav nekadi meri ko var pieņemt. Tas vairs nav izturams.

08.10.2019

Atbilde no GelvoraSergel Pārstāvja atbilde 14.10.2019

Labdien!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt mūs par notikušo.
Veids, kādā notiek parādu atgūšana ir stingri noteikts likumā, tajā skaitā veids kā parādu atgūšanas uzņēmumi komunicē ar parādniekiem. Viens zvans nedēļā nav pretrunā ar likumā noteikto saskarsmes kultūru.

No konteksta secinām, ka bijām panākuši vienošanos par parāda atmaksu, bet kādu laiku šī vienošanās netika pildīta veselības problēmu dēļ. Mēs saprotam, ka cilvēki nonāk dažādās situācijās, tomēr neatkarīgi no tā ir jārod veidi, kā pildīt dotos solījumus vai vienoties par kompromisu.

Lūdzu sazinieties ar mums telefoniski +371 67895910 vai elektroniski [email protected], lai mēs varam atrisināt radušos situāciju!

Gaidīsim ziņu!
SIA GelvoraSergel

V

Saivii 08.10.2019

Iteiktu parakaaties internetaa un palasiit mazaas drukas saistiitbaa ar sho kompaaniju. Tur arii atradiisiet, ko un cik vinji var no jums atnjemt.

Ventilators 08.10.2019

PTAC, tur jums izskaidros. Un vajadzības gadījumā viņi ar Gelvoru sazināsies un precizēs terorizēšanas veidus.

A Artūrs Dante 08.10.2019

Labdien, jau kuru reizi šeit rakstu, ja kādu traucē šie parazīti, krāpnieki un meļi, droši rakstiet man privāti, noorganizēsim zvanu pāradresāciju uz manu tālruņa numuru, veikšu sarunu tādā veidā kas šiem pi...m nepatiks un ticies man zvani beigsies ļoti ātri :) + visi zvani tiks publicēti youtube, par ko viņiem dibentiņi īpaši deg :)

N nixons37 08.10.2019

Ļoti rupja un klaja attieksme tiek saņemta no GelvoraSergel darbiniekiem.
Saņemot zvanu, darbinieki lūdz apstiprināt sensitīvus datus (dzīves vietu, personas datus utml.), lai noskaidrotu personību. Atsaucoties ES direktīvām par sensitīvu datu izpaušanu un sniegšanu, tiek uzspiests un norādīts, ka man šāda informācija tomēr ir jāsniedz, paralēli tam, nemaz vairs neuzklausot ko es saku, bet runājot man pāri 3 minūšu garumā, kamēr es atbildu uz viņu jautājumiem (tas ir regulāri). Gelvora Sergel zvani tiek saņemti no dažādiem numuriem, tādēļ īsti nav iespējams noteikt zvanītāju, un viņa nolūkus iegūt manu informāciju. Paši man e-pasta norādīja, ka telefona numurus ģenerējot automātiska sistēma, lai zvanu saņēmējam nebūtu iespējams izsekot zvanus. Hmmm.. kaut kā neloģiski, piedevām vēl prasa apstiprināt manus datus.

G GustavsN 23.11.2019

Ja Jūs ir sazvanījis šis kantoris, tad tiešām esat kādam parādā t.i.visticamāk neesat nomaksājis rēķinu. Iemesli kāpēc nav maksāts var būt visdažādākie un lai paliek katra paša ziņā. Iemesls kāpēc Jūs uzrunā par parādu parādu piedziņas kantoris nevis pats kreditors (tas kuram Jūs esat parādā) parasti ir tāds, ka kreditors nevēlas tērēt pats savu laiku parāda piedziņai, kā arī nevēlas būt agresīvs, neiecietīgs un nesaprotošs attiecība pret Jums t.i. grib saglabāt savu labo tēlu, bet netīro piedziņas darbu par samaksu nodod Gelvorai, kas tad Jūs arī apstrādā.

Ņemiet vērā, ka parāds visticamāk Jums būs jāsamaksā jebkurā gadījumā, ja uz to uzstās kreditors iesniedzot sūdzību tiesā, bet tas ir pats galējais variants.Pagaidām Jūsu kreditors ir uzticējis parāda piedziņu nevis tiesai, bet gan privātam kantorim Gelvora Sergel.

Zemāk aprakstītais būs noderīgs, ja Gelvora uz līguma pamata ir nolīgts kā parāda piedzinējs. Rakstītais neattiecas uz cesijas gadījumu. Pirms zvana saņemšanas no šī kantora Jūs noteikti būsiet saņēmuši vēstuli pastkastītē vai e-pastā no Gelvora par parāda piedziņu. Šinī dokumetā arī būs norādīts vai Gelvora darbojas uz cesijas vai parāda piedziņas līguma pamata.

Gelvora Sergel darbību reglamentē Parādu ārpustiesas atgūšanas likums (www. likumi.lv var ar to iepazīties), kas ir ļoti vienkāršs un saprotams. Vienīgais, ko likums atļauj ir Jūs lūgt labprātīgi segt parāda saistības un par šo lūgumu prasīt piedziņas maksu. Gelvora nevar pret Jums vērst pilnīgi nekādas sankcijas, vienīgi sūtīt vēstules uz zvanīt.
Likumā ir noteikts, ka 21 dienas laikā no paziņojuma saņemšanas Jums ir tiesības rakstveidā pieprasīt parādu pamatojošus dokumentus un izteikt savus iebildumus, Gelvorai ir pienākums sniegt Jums šādus dokumentus un ņemt vērā iebildumus. Līdz ko Gelvora būs saņēmusi Jūsu vēstuli ar iebildumiem viss process ir apstājies un vienīgais veids kā piedzīt parādu ir tiesa.

Tāpēc nepaslinkojiet, bet aizsūtiet pa pastu ierakstītu vēstuli ar saviem iebildumiem un pieprasiet parādu pamatojošus dokumentus. Gelvoras adrese Rīga, Cēsu iela 31 k-3. Obligāti ierakstītu vēstuli un saglabājiet pasta kvīti.

Nekad neielaižieties e-pasta sarakstē, pieprasiet saziņu rakstveidā pa pastu. Nevienam Latvijas iedzīvotājam nav pienākums izmantot e-pastu, uz e-pasta vēstulēm neatbildiet, viņi redzēs ka nav atbildes, tad sūtīs pa pastu. Ja telefoniski jautā par e-pastu sakiet, ka neizmantojat, iemesls var būt salūzis dators vai dotorvīruss. Latvijā likums Jums liek būt sasniedzamam savā deklarētajā dzīvesvietā, nevis e-pastā.

Ja būsiet sniedzis rakstveida iebildumus Gelvora turpinās zvanīt un taujāt kad maksāsiet, vai maksāsiet utt. Vienmēr viņus uzklausiet, Jums nav pienākums telefoniski dažu sekunžu laikā sniegt motivētu un pamatotu atbildi, tas arī nav iespējams. Pasakiet, ka esat uzklausījuši un vēlaties saņemt visu šo informāciju rakstiski pa pastu, lai varētu iepazīties un pēc iepazīšanās Jūs sniegsiet rakstisku atbildi uz visiem viņu jautājumiem. Tālāk pasakiet, ka Jums ir jāveic savi darba pienākumu un vairāk laika sarunai veltīt nevarat, bet gaidīsiet rakstisku vēstuli un pieklājīgi atvadieties.

Neielaižieties nekādās telefona diskusijās utt.

Ja saņemat vēstuli no Gelvoras atbildiet, izsakiet iebildumus. Atbildiet tikai uz ierakstītām pasta vēstulēm. Latvijā vienīgais veids kā pierādīt saraksti ir ierakstīta vēstule, kuru Jūs saņemat pastā pret parakstu.

Gelvora Jums turpinās zvanīt, bet atkal un atkal pieprasiet visu info rakstveidā.
Galvenais mieru- viņi neko nevar Jums padarīt.

Viss augstāk minētais Jums palīdzēs iegūt laiku, lai sakārtotu savas finanses un nemaitātu nervus.

BET parāds Jums būs jāsamksā, maksājiet pa tiešo kreditoram nevis starpniekam Gelvorai!

Lai veicas!

K Kristina JJ 23.03.2021

Bet ja zvana par citu paradsaistībam, ja virs pirms laulības paņema kreditu, bet dotāja brīdi viņam nav iespējas maksāt jo ir minimala alga, un ar covid zaudeja darbu, sava starpa mums bija noslēgts lulības llīgums. Bet viņi terorize mani , man nav paradsaistības ar viņiem! Ko tad darīt, atsakas nosaukt vardu uzvardu un parada rašanas iemesli unn no kurienes viņiem ir mani dati.

V VIMA1971 23.11.2019

Es katru menesi noteikta datumā pārskaitu naudu par kādu vienojāmies ar parāda piedziņas firmu,bet vini vienalga cenšas zvanīt un precizēt manus persona datus.Kad viņi zvana un prasa es tagad viņus ignorēju un pasaku ka ar viniem nerunašu,

J janis urkauskis 02.12.2020

Gelvora sergel jūs covid 19 apēdis naudas rijeji kur jūs izravat sumu 136 EUR ko manis prasat ja nesmu parāda KNAB Saknabs jūs

S SanitaRozite 17.05.2021
Ļoti slikta komunikācija

Jūsu uzņēmuma strādā šausmīga darbiniece Madara Liepa. Iemāciet viņai komunicēt ar cilvēkiem un beigt draudēt. Ja nē,sūdzēšos tālāk.

S Sudzibas.lv Admin 09.06.2021

R RADIO FELLA 18.07.2022

Tur tak ir čūsku bars kas tur strādā, vārdi ir izdomāti visticamāk, tur manam draugam ir tikts draudēts utt, ja Jums ir saistībaas ar to tad MANS IETEIKUMS būtu sarunas ierakstīt, iegūt visus tos draudus uz lentas kā saka un izsaukt degpunktā jeb tautas balssi un uztaisīt pamatīgu scēnu par to, mudināt lai visi parādnieki ieraksta šīs sarunas un publicē visūr kur vien var, lai atrod tos darbiniekus kas tā runā un pazemot viņus publiski.
Tu nedrīksti tēlot laipnu cilvēku kamēr ieejot savā darbā izgāz visas savas dzīves dusmas uz klientiem kuriem dzīvē ir nepaveicies finansiāli, vnk pretekļu bars tie parādu piedzinēji. tādus vajag atmaskot un tikt galā aar mēdiju palīdzību un uztaisīt tā, lai viņi visi dabon smagu mācību

R RADIO FELLA 18.07.2022

Sveiki, Te Būs GELVORAS/ Parādu Piedziņas NUMURI KURUS ES ESMU IEGUVIS +371-